İstanbul'da gidilebilecek uygun fiyatlı cafeler?

İstanbul'da uygun fiyatlı cafe önerileriniz varsa çok sevinirim. Kahve içmeyi özellikle çok seven biri olarak..

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• anadolu yakasi : Eyuboglu Cafe & Rest orman icinde guzel bir yer hosuma gitmisti
    anadolu yakasi : Fenerbahce Delfino : biraz pahalidir ama kahvenin fiyatini goz onune alirsak cokta goz korkutmaz ayrica 7/24 oldugu icin geceleri kafa dinlenebilecek bir yer
    Fenerbahce Burj : burasida ayni delfino tadinda fakat yemek konusunda kalitesi cok daha iyi ve ayni zamanda yemekleri nedense daha ucuz
    Uskudar Teras Cafe : balik pazarinin orada guzel denizi goren ve yazin gidilmesi gereken yer ayrica canli muzigi ortami daha neseli kiliyor

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim Burj'u merak ediyordum emeğine sağlık 😊

• rica ederim daha bir suru mekan gezdim fakat uygun fiyat yazmissin yoksa ultra fiyatlarada cok yer var fakat gereksiz bak para muhabbetine girmiyiceksen Macka 10 numara karsida mekan ismi bu guzel bir yer

• Biliyorum orayı da merak ediyorum. Para muhabbetine girmem amacım sıcak samimi bir yer bulmak

Erkekler Ne Diyor 21

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Yokkk

0|0
    0|0
Yükleniyor...