Erkeklerin abazalığının ve sapıklıgının sorumlusu kızlardır?

Neden cunku. Bizim kizlarimizda iki kategori var. Ya tipin olucak yakisikli olucaksin ya da paran olcan populer ortamci olcaksin. Bu ikisi olmazsa abaza ve sapiksin. Cunku yakismiyor sana. Ama kizlarimiz tipi iyi olan erkekle her boku yer aa capkin bu vs derler. Garibim diger erkek daha kiz eli tutmamis abaza olur. Boyle iki yuzludur kizlarimiz iste. Oyuzden beyler birakin biz abaza olalim onlarda fesatliklariyla basbasa kalsinlar ne dersiniz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların gereği reis erkek erkeğe hallederiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence kendini bu duruma dusurmeye iten kisi sensin dis gorunus bazen her sey olmuyor bir insanin bazen dis gorunusune bakiopetkileniyorsun zamanla taniyorsun ve deyim yerindeyse aptalin teki oldugunu farkediyosun kendini kandirmak isteyen kisi onunla devam eder ve eger normal biriyse zaten onla yurumeyecegini anlar, biri tarafindan begenilmek istiyorsan kendini farkli alanlarda gelistir bilim kultur alaninda bir ortama girdiginde bir cok konu hakkinda fikrin olsun ve ayni zmamnda cok arastir emin ol bir konu acildiginda kendi goruslerini en iyi sekilde ifade edersen insanlar senden ciddi anlamda etkileniyor ve ozgun ol bir kaliba uymaya calisma

0|0
    0|0
    • Olay o değil...
      Dizel motor da buji ateşleme yapmıyorsa ne yaktığı fark etmez , motor oynamaz
      Yok buji iyi ise uzun vadede kalitesiz yakıt motoru bozar...

Etkilenmedigin çocuklar bir şey yapınca sapığın dik alası olurlar, yok yakışıklı erkek arkadan avuclarsa ozguvenli, sert duruslu olur...

Dediklerin de bir işe yaramıyor, teknoloji den Tut 1450lerdeji Japon izolasyonuna kadar "her" şeyden konuşabilirim,(norolojik bilinç vb de olur)
      Çirkinim , 0 kabul 17 red yedim, eziksin diye...

Sadece kadınların kendilerine ve ötekilerine "insani " gozukme rolü yapmaları

Erkekler Ne Diyor 1

• Adamım bu metni o kadar tuttum ki bir kopyasını aldım , yine yayınla bunu, lys sabahı erkenden yapma , öğlen saatlerinde yap...

0|0
    0|0
Yükleniyor...