Size de böyle oluyor mu?

Nişanlim cezaevine girdi Allahin izni ile bir kaç aya çikacak fakat o orada 4 duvar arasında iken ben kız arkadaslarimla veya ablamla olsun bir yere gidince vicdan azabi cekiyorum o 4 duvar arasinda ben ise gezmenin pesine düşmüşüm diyorum ama bir yandan da kendimi eve hapsedemem ki çok tuhaf bir duygu ya

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Allah gostermesin , sizi de hemen kurtarsin. ben hic böyle bir sey yaşamadım. Ama kendini bu yüzden kötü hissetmen hosuma gitti 😊artık ne kadr seviyorsan da dayanamiyosan...😍😍😍
    dışarı cikmanda tabiki bir sakınca yok. ama nisanlinin kısıtlı olduğunu dusunmen de ona sevginden. bu yuzden onda da bir sakınca yok 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Mektup yaz..

0|0
    0|0
    • Mektup demişken mektup yazdım teslim edilmiş cezaevine fakat ordan ona ne zaman ulaşır bilmiyorum ayrica adını soyadını cezaevinin adresni falanda yazdım sadece koguş numarasını yazmayı unuttum yine de iletilir mi ona

• Olabilir..

• Sakinnn

0|0
    0|0
  • Hayır olmuyor.

0|0
    0|0
  • Hapse girenle de hapse girmemek lazım

0|0
    0|0
  • gitme.

0|0
    0|0
    • Keşke gitmesem ama insanin ruhu daraliyor

• gezmeye gittigin yerlerde telefonundan video kaydi ses kaydi yap.. o anda onu ne kadar ozledigini keşke yaninda olmasini istedigini dile getir.. bu videolarida o cikinca ona izlet..

• Aslında söyledgin şeyler cok güzel cokta romantik fakat cıktgımi bilmiyor sorun yapar eminim.

• Çok düşüncelisin. Mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
  • Neden girdi?

0|0
    0|0
  • hiç bir mahkum ben suçluyum demez...

0|0
    0|0
  • Cezaevinde diye bütün gün evde olacak halin yok yaa boşuna vicdan azabı yapma

0|0
    0|0
  • Senle ne alakası var sen sokmadınki oraya gönül rahatlığıyla gez

0|0
    0|0
    • Biraz kıskanctir duysa cildirir bir de laf eder o yüzden içim rahat degil ama insan cikmadan da duramiyor kafa dagitiyorum.

• Kendini hapsetme tabiki

0|0
    0|0
    • Ama çok üzülüyorum da bir yandan kötü bisey kesinlikle yapmiyorum yine de içim rahat degil

• İnşallah öyle olur

• Olur olur

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir kac aya cikcak olmasi guzel. seninde boyke dusunmen hos sevdiginin gostergesi ama fazla takma sende hastalik sahibi olursun Alah kurtarsin.. neden grdi ceza evine merakk ettim?

0|0
    0|0
    • Çok sagol amin. Ruhsatsiz silahtan dolayı

• Onun orda olmasinin sebebi yokmu? Vardir mutlaka o yüzden kendi hatasinin bedelini cekiOr. Senin de onun hatasinin bedelini cekmene gerek yok.
    Eger sucsuz yere orda kaliyorsa da evet o zaman sucsuz oldugunu ispatlamaya calisman daha dogru olur.

0|0
    0|0
  • Niye girdi? Suçu ne?

0|0
    0|1
  • Oyle düşünmen normal bence ama yapacak bir şey yok senin aklinda hep o var sanki dışarı çıkıyorsun da yanlış bir şey mi yapıyorsun hayır bu senin normal yaşantin sıkma canını

0|0
    0|0
  • Hayat devam ediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...