Dünyada nüfus dengesi sana göre hangi cinsiyet lehine değişmeli?

Dünya üstünde sence kadınlar mı erkekler mi daha fazla olmalı?
Şu an ki mevcut durumu sormuyorum. değişim olsa diyorum erkek sayısı mı artmalı yoksa kadın sayısı mı?

0|0
714

En İyi Kız Görüşü

• Kadın sayısı artmalı. Erkek sayısı kadın sayısına göre az olmalı ki, şu kızların kıyafet seçer gibi erkek seçme şansı yok olsun.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dunyada 10bin erkek 30bin kadin olsun yeter nufus cok 7billion mk az insan cok huzur.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• şaka maka bu durumda seçim yapmak bana ahmakça geliyor. denge. yani yüzde elli yüzde elli belki asla sağlanamaz ama yakın olmalı. neden? üreme sistemleri, hayatta kalma ve doğal seçilim bile sekteye uğrar. ki toplumsal süreçlerden bahsetmiyorum bile.

0|1
    0|0
  • Erkekler daha fazla olmalı.

1|2
    0|1
  • Erkekler olsun banane kadindan

0|2
    0|0
  • Önceden sorulsa kızlar çoğalsın derdim. Bu siteye girdikten sonra erkekler çoğalsın diyorum. Yeni nesile gerekli bence...

1|1
    0|0
  • bayan keşke her kıza 4 erkek düşseydi :D

0|1
    0|0
  • kadın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kadın

0|1
    0|0
  • Bilemedim zor soru

0|1
    0|0
  • “Kıyametin alametleri şunlardır: İlmin azalması, cahillerin yaygınlaşması, zinanın çoğalması, kadınların çoğalıp erkeklerin azalması. Hatta öylesine çoğalacak ki tek erkeğe elli kadın düşecek.”

0|1
    0|0
  • Tabi ki kızların sayısı artsın isterim. Artsın da erkeklerin kıymeti bilinsin azıcık.

0|1
    0|0
  • Erkek.
    Ne geliyorsa dünyanın başına kadınlar yüzünden (feministler gelmeden)

1|1
    0|0
  • Kadın sayısı tabi ki. Erkek arttıkça kabalık ve güç gösterme ihtiyacı da o kadar artıyor.

0|1
    0|0
  • kadın fazla olursa kavgalar biter

0|1
    0|0
  • her kuşu siktik bir leylek kaldı, adam dünyayı bıraktı ilahi işlere kafa yoruyor

0|1
    0|0
  • kızlar lehine değişsin. kişi başı 5-10 tane düşsün :D

0|1
    0|0
  • kadinlar

0|1
    0|0
  • Kadınlar daha fazla olmalı zaten 1 erkek 3 kadına bedel

0|1
    0|0
  • Ben ortalıkta #erkek göremiyorum... :S
    Hoş #Hatun da göremiyorum ya :S

0|1
    0|0
  • Bir cinsiyetln diğerinden üstün olması her zaman sıkıntı olur :) fakat fazla doğum yapılacaksa o da erkek olmalıdır. Dünya üzerinde her daim daha fazla erkek yaşamıştır. Çünkü erkek daha çok ölür. İş hayatında, savaşlarda, insanı hastalıklarda karşı koymada daha güçsüz oluşları ile erkekler ölüm oranı yüksek cinsiyettir.

Kısaca sayı eşite yakın doğum oranı erkekte fazla olmalıdır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...