Kızlar neden parayı çok sever hadinden fazla?

selam arkadaşlar öncelikle biraz kaba olabilir ama bizim bu ülkede bir kızla evlenmemiz için doktor mühendis mi olmamız gerek kadınlar türkiyede neden bu kadar egolu ikimizde insanız neticede hep gözleri parada lüks yaşamda kendilerininde bir boku yokken?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü zor kazanildiginin farkindayiz

0|0
    0|0
    • zor kazanıldğının farkındaysanız yeri gelince heryerde eşitlik diyorsunuz siz bizden üst oluyorsunuz ozaman hiç mi insan bir ekmeği bölüştüğü ve aşık olduğu biriyle evlenemiyecek bu ülkede

En İyi Erkek Görüşü

• Kanları bozuk

0|0
    0|0
    • öyle demiyelimde kardeşim canımı sıktı bu olay ve yorumlarını merak ediyorum cidden neymiş dertleri

Kızlar Ne Diyor 1

• öncelikle gayet kaba olmuş 😊🙊
    paragözler neden mi cok seviyolar parayi ? ...😔
    çünkü istedikleri gibi gezmek, her istedigini yemek giymek, almak... velhasil gonullerini eylemek , rahat hayat standartlari denilen şeyi sağlamak için çok para gerekli. ve bu gereken parayı bulmak için en etkili yol "zengin koca ".💵💵💵
    böyle şeyler yazdığım için üzgünüm, ancak bu konuda bicok kez degil beyler biz bile madur oluyoruz. gönül ister ki herkes kanaatkar olsun ancak sanırım bu imkansız...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tek yol homoseksüellik

0|0
    0|0
    • lütfen soruyu bulandırmayın ve miletin aklınıda çelmeyin islam ülkesi bura müslümanız ayıp yaptığınız anlayış gösterin teşekürler

• İslamın mizah algılarını tıkadığını bilmiyordum, pompa iyi gelebilir belki sana

• Bilmem. yeteri kadar severler bence.

0|0
    0|0
    • yeteri kadar sevseydiler sorun olmayacaktı aşk sevgi yalan para pul mesele artık ki ben bu zihniyete karşıyım

• aynen öyle kardeşim

• Ben eskiden (artık gerçekten yok) 😊
      Araba olduğunu söylemez yok derdim. 3 defa cikmadan da öğrenmeleri. Kendimce taktikti 😊
      Arabayla gittiğim yerden taksi olmasına rağmen dolmuş dönmeyi teklif ederdim. Kabul eden olursa arabayla devam.
      Kızların hepsi değil ama var o örnekler. Bunu bulmakta diğerinin elinde. aynı şekilde erkeklerde de var. Beni de çok denemislerdir mesela.

• erkeklerde ayni

0|0
    0|0
  • türkiyedekiler değil türk kızı nerde varsa hemen hemen hepsi aynı paragözler

0|0
    0|0
    • yok yani kardeşim amaç hedef ne yeri gelince ben aşk evliliği yapcam derler iş cidiye binincede zengin isterler

• hepsi cahil birşeyin farkında değiler bügün bir doktor seni aldı kezban iş yemeğinde ağzından bir kelime çıkmayacak hepsi konuşurken konuşursanda alay konusu olacan cahiliğinle hep ezilecen neyin kafasını yaşıyorlar ki bunlar

• sakin ne dediysen neye kizdiysan afrikaya git bunlardan iyi yine yani kötünün iyisi enazindan :)

Yükleniyor...