Sizce ne olmalı?

• Yapılmalı, herkesin düşüncesi farklı olabilir.
    36% (10)24% (5)31% (15)Oy Ver
  • Yapılmamalı,%99 müslüman olan bir ülkede ramazan ayında hoş görüntüler çıkmaz.
    64% (18)76% (16)69% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Yapılmamalı. Neden sokak ortasında çoluk çocuk, yaşlı, genç demeden sevişen insanları göreyim? Ben onların ilişkisine şahit tutulmak zorunda mıyım? Kıçını başını açıp herkesin içinde üst üste binen erkeklerden ve kızlardan oluşan topluluğa neden saygı göstereyim? Saygıyı hak edecek kalitedeler mi ki sanki?

2|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamadığım nokta şu neden Ramazan ayında?

Ve geçen sene açılan çirkin pankartları düşününce nefretten başka bir his belirmiyor içimde onlara karşı kaldı ki yürüyüşlerini destekleyeyim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır yani neden ramazan ayında? Şahsen ben normalde karışmıyorum ama bizim için çok kutsal olan bu ayda böyle bir şeyin yaşanmasına da karşıyım. 12 ay içinden ay mı bulunamamış.

0|1
    0|0
  • Yapilmali karsi cikan insanlar once meclisine baksin bu insanlara daha dira gelinceye kadar ulkede her turlu pisligi yapan insanlar var.

0|0
    0|0
    • %99 u musluman olan bu ulkede salyangoz sattirmayiz:) haha

• Kimse suclanmiyor berkes diledigini yapmakta ozgurdur. Anayasada da bellidir bu. insanlarin ozgurlugunun siniri diger bir insanlarin ozgurlugunun sinirina kadardir. Yani bu insanlar size bize zarari yoksa canimiza kast etmiyorsa sorun yok. O kadar sorunlar varki bu insanlara kadar geleli ulkemizde. Bu arada islam dusmani bir insan degilim ama sizde taktir edersinizki artik islam da zedelenmeye basladi insnlarin gozunde. Ve o islami zedeleyen gene muslumanlar oldu. Nerede ne kadar sorun varsa maalesef muslumanlardan cikiyor.

• İslamı zedeleyenler müslümanlar değil, 'çakma müslümanlar'dır, batı destekli sözde müslüman terör örgütleridir. Sizin için olmasa bile sosyal medyada çoğu kişi alın size islam, alın size müslümanlık diyor.

• yapılmalı. Haklarını savunmalılar. Ama ramazanda değil. Saygı duyulmak için yürüyüş yapan önce saygı duymayı bilmeli :)

0|0
    0|0
    • Yürüyüş bencede ramazandan sonra yapılmalı fakât erkekler birbiriyle öpüşmemeli yürüsünler gitsinler.

• Ben izlemiyorum. Bakmıyorum. Nasıl yürüyorlarsa yürüsünler. Özel hayat diyorlar karışmayın diyorlar. Özel hayatlarını sokakta yaşıyorlar. Buda ironi tabi :)

• Dimi özel hayat meselesine bende çok takıldım madem özel hayat sokak ortasında yapma bari 😂

• Ben onlara komple karşıyım, yürüyüşü falan geçtim

0|2
    0|0
  • yapılmasın tabıkı o ne be öyle ıyk

0|0
    0|0
  • her ne kadar ben homofobik olmasam da yapılması taraftarı değilim. neden özendiriliyor? çoluk çocuk izliyor görüyor..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 cevapta saçma.
    Ayrıca 99 müslüman nedir? bir de %99.9 yapta daha bir gülelim. %70'i müslüman bir ülke sadece.

1|0
    0|0
  • Yapılmasın bence, gerek yok.

0|1
    0|0
  • Müslüman bir ülkede kabul edilemez. Hele ki ramazan ayında. Senin sorunun ne dostum? diye sorarlar adama.

0|0
    0|0
  • sonuçta muslumanlık hoşgöru diye biyerlereni yırtmıyolarmı gidicemde desteklicemde onlarda insan be

0|0
    0|0
    • Yapsınlar ama erkek erkeğe öpüşmesin yürüsünler bitsin gitsin

• onlar ona kalmış görguleriyle ilgili ama desteklicem ve katılıcam bende burası TURKİYE ATAM bu ulkeyi kurarken herkes eşit dedi demi muslumanlık ta sonuçta hoşgoru diyosalar çok normal onarlın gunahı onlara geçen sene tabi yine ramazana geliyodu İstanbul'da çok sert karşıladı polisler ama izmirde gayet rahatdı :D

• Atatürk varken anadolu da namus vardı, artık saflığımızı, benliğimizi kaybettik batıya özenmekten başka yaptığımız şey yok. Mustafa Kemal böyle olcağını bilse belki de eşitliklere sınır getirirdi.

• Siyah ölüm beyaz yaşam

0|0
    0|0
  • oldu düğünlerinide yapalım bide çeyrek takalım

1|0
    0|0
Yükleniyor...