Eşcinselliği savunalım önerilerinizi söleyin?

Aramızda var mı bilmiyorum ama bütün eşcinsel kardeşlerime sonsuz saygım var. Amerika da olan katliam dan dolayı kimse susmasını istemiyorum türkiye'de ki yaboz ve cahil insanlar ne kadar nefret ve kin duyarsa duysun biz onların geri kalmış düşüncelerine göre hareket etmiyelim kimsenin ailesinden saklamasını istemiyorum ama bende eşcinselim sizden istediğim nasıl onların bu ön yargılarını kırabilirim belkide homofobi değilerdir. Tavsiye ye açığım

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Açmanı önermem. Birkaç yıl paylaşmazsan ilerde zaten paylaşmaya gerek duymazsın

0|1
    0|0
    • Bunu duydukça kendimi kötü hissediyorum ailemin bana destek vermediğinde sanki kendimi eksik görüyorum

• İlgin için sağol bir süre dediğini yapıcam

• + sadece cinsel yönelim olarak değil nerede ezilen varsa insanlar onların üzerine gitmeye meyilli. İlgilinizi çekmiyor olabilir, öyleyse yorum yapmazsınız burada insanların "beni ilgilendirmiyor" diye salak saçma yorumlarınızla canını sıkmak zorunda değilsiniz içinizden de söyleyip geçebilirsiniz ilgilendirmediğini. Size olumsuz düşünceniz sorulmamış. Katledilen onlarca masum insana destek vermez sizi gay de yapmaz. Allah size yanlış yapana ceza verme hakkını vermemiş onu sadece O bilir kimsenin gönlünü bilemezsiniz. Eşcinsel değilim fakat bütün LGBTİ'lere desteğim sonsuz. Bazı edepsiz provokatörleri görüp eşcinsellerin hepsini sorumlu tutacak değilim. Bu dünya hepimizin, kimin doğru kimin yanlış olduğuna sadece Allah karar verir, kalbinde ne pislik döndüğü belli olmayan, iyi görünümlü kirli insan grupları değil.

Kızlar Ne Diyor 2

• bu konuyu sen bizden daha iyi bilmelisin. yani ailen bunu kaldiramayacak , sana karşı gelecek insanlar mı ? !
    anlayışli ve sabırlı olmak çok önemli ailen için. eğer bunu kaldiramicaklarsa soyleme. seni zora sokmalarini istemem

0|0
    0|0
  • Savunmuyorum beni ilgilendirmiyorlar

0|0
    0|0
    • Bu gün sen hakları yenen ezilen tarafı savunmadığından gün gelir de benim haklarım yeniliyor dediğinde bu insanlar yardıma koşacak ilk insanlar emin olki

Erkekler Ne Diyor 4

• Sapıkları savunmam

0|0
    0|0
  • Belkide okumazsınız bilemiyorum... Ama bir bilgisayar oyunu düşünün oyunda istediğiniz yere gidip istediğinizi yapıyor neyi ne kadar istiyorsanız alıyorsunuz ve hiç kimse tek kelime etmiyor :) sonra çocuğun canı sıkılıyor ve bilgisayarı kapatıyor... Bu dünya bir oyun dostlarım bu oyunu kuralına göre oynamalı ve kazanmalıyız ki. Allah'ın sonsuz cennetinde yer bulalım... Tabiki saygım inanın sonsuz sadece lafta değil gerçekten saygı duyuyorum fakat artık edep kimsenin umrunda değil eskiden Türkiye belki yaşanması güç bir ülkeydi ama edepsiz değildi batılıların bütün herşeyini almamız gerekmiyordu ama maalesef aldık... Size tavsiyem, şu dünyada imkansız diye birşey yoktur allah ol der ve oluverir.. Ricam nefisleri köreltmeye doğru yolu bulmaya çalışın... Allah benim hormonlarımı böyle yaratmış deme, o da senin sınavın 😉

0|0
    0|0
    • Dostum emin olki hormondan ya da yeni şeyler deneme hevesim değil bu karşı cins ilgimi çekmiyor ilgin için teşekkürler

• Bebeğim aşk dediğin beyindeki 2 miligram hormon demek... Hormonla alakası yok deme

• benim saygımda .! savunmamda.! he o katliyamı haberde duydugumda ne iyi olmuş dedim nede yazık dedim.! yorum yapmadım yani... allah bildigi gibi yapsın allah dogru yolu göstersin.! beni ilgilendirmezler.

0|0
    0|0
  • Neyini savunayım sen söyle?

0|0
    0|0
    • Başlığı okuyarak cevap hemen vermeseydin keşki

Yükleniyor...