Neden bu kadar çirkinim?

neden bu kadar çirkinim 1 tane arkadaşım bile yok bugun eski sevgilimle sevgilisini parkta gördüm yanıma oturdular hiç bozuntuya vermedim kız benden güzeldi sorun bu degil sorun arkadaşlıkta bile tipe bakılması

0|0
1739

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sen de tipine takmışsın Türkiye güzeli mi olacak sanki çevrendeki insanlar hayır yani derdi ne böylelerin?

Kendin için kendini geliştirip güçlü biri ol ve adam gibi dostlar edin bunlar her zaman şekil değiştirip hayatta olacak çakıl taşları gibi düşün.

Sendeleme yürümeye devam et ve kendini üzme Onlar için. Güzelleşirsin zaman içinde çok zayıfsan biraz kilo al çok fark ediyor bence.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Arkadaşlıkta tipe bakılması saçma

0|0
    0|0
  • Eski sevgilin dış görünüşe bakıyorsa sen de güzelsin demektir

0|0
    0|0
  • Şu neden çirkinim ben sorularını sormayı bırakın artık, kendine değer vermeye başla ve bu soruları sormak zorunda kalma. Birisi seni tipin için sevecekse s*ktirolup gitsin zaten

0|0
    0|0
  • Bende çirkinim benimde sağlam arkadaşlıklarım yok ayrıca sevgilim başka kızla aldattı kiz cok guzel. Benim umrumda mı? Hayır benim hayatım dış görüntüden ibaret değil başarılarım doğrularım yanlışlarım önemli başka bişey umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Çokta şapmamak lazin 😄

0|0
    0|0
  • Çirkinlik diye bir şey yoktur her şey algıda bitiyor. Kalp güzelliğinin yüzüne yansıdığını yine bir gün sana kalbiyle bakabilenler görecek. Üzülme lütfen böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Bebeyim oyle bir sey yok uzgunum ben de cirkinim ama bir dolu arkadasim var :)

0|0
    0|0
  • Bende çirkinim ama fikirlerinin uyuştuğu bir insan İllaki çıkar arkadaş olarak fazla kafana takma belki böylesi senin için daha hayırlıdır

0|0
    0|0
  • ne alakası var ki çirkinlikle tipe göremi adam seciyolar

0|0
    0|0
  • alakasız belkide okuyo musun üniversite yani

0|0
    0|0
  • Ya deilsindir 😳

0|0
    0|0
  • senin en azindan bir sevgilin olmuş benim oda olmadi. brda durum daha vahim

0|0
    0|0
  • Güzel olmaya bak

0|0
    0|0
  • Dünya şekiller üzerine dönüyor artık

0|0
    0|0
  • ayy kötü olmuş o eski salak sevgilinde bk aramayamı yanına oturdu. tipe gelince güzellik görecelidir.

0|0
    0|0
    • elimde dondurma vardı kardeşimle oturcak yer arıyoduk kızın sevgilisinin ablasını gördüm tanımıyodum ablasını sonra bir baktım eski segilim

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...