Aslında bu biraz insanın hayata karşı nasıl durduğuna bakıyor. Çabuk mutlu olur musunuz? Yoksa mutlu olmak için çok mu uğraşmanız gerekiyor? Mesela pesimist olanlar genelde herşeye kötü bakarlar ve hiçbir şeyden memnun kalmadıkları için bu konuda çok zorlanıyorlar.
Ben şahsen çok çabuk mutlu olabilen ve çok çabuk üzülebilen birisiyim. En küçük detay bile mutlu olmamı sağlıyor 😄 Sizde de öyle mi?

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet mümkün olan her an yaşarım o güzelliği. İnsanın kendisini bundan mahrum bırakması çok acımasızca😕
    Neyse seninde dediğin gibi çok çabuk mutlu olabiliyorum, ama yine öylede kaybediyorum😒 bunuda cözersem tamamdır ☺

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beni ufacik seyler bile mutlu edebilir.. bir bardak su icmek, sevdiklerimle uzun sohbetler filan.. mutlu olmak icin cok bir sey beklemem. Cunku beklentiler daima yaralar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şu sıralar ori and the blind forest oynuyorum benden mutlusu yoktur enfes bir oyun olmuş tüm stresten sıkıntıdan uzaklaşıyorum.

1|0
    0|0
  • Çok büyük şeyler aramıyorum mutlu olmak için

1|0
    0|0
  • Olmuyoruz

1|0
    0|0
  • Pesimist biriyim. Sadece başkalarının beni umursaması mutlu ediyor.

1|0
    0|0
  • mutlu olabiliyorum çünkü hiçbir hedefim olmadı şans yok

1|0
    0|0
  • Bir şeyi takıntı haline getirirsen, çok fazla düşünürsen mutsuz olursun. Ben de hiçbir şeyi takıntı haline getirmiyorum ve çok fazla düşünmüyorum, o yüzden mutluyum :) Küçük şeylerle de mutlu olmayı becerebildiğim için kolay mutlu olabiliyorum :)

1|0
    0|0
  • seks yaptikca

1|0
    0|0
  • olamıyorum

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...