Çevremdeki insanlar çıkma teklifi ediyor ya da çöpçatanlık yaptırıyor arkadaşlarıma ne yapacağım?

22 yaşındayım haliyle her genç kız gibi bir ilişkim olmalı diye düşünen insanlar var çevremde. Avm içindeki mağazalardan, mahalledeki çocukların annesinden ya da arkadaş çevremden sürekli duyduğum şeyler😐 Ama ben aseksüel biriyim insanlara söyleyemiyorum da Allah'tan annem Karslı istemiyor diye birçok kişiden muaf tuttu. Ama nereye kadar işte😒 Her teklif edene hayır diyorum anneme de olmaz istemem diyorum ama artık yaşım geldi. Ne yapacağım?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çevreye göre hayatını düzenleme kimsenin düşüncesi umurunda olmasın nasıl mutlu olacak isen öyle yaşa.

0|0
    0|0
    • Ama sürekli birileri çıkıyor ya da birilerini sunuyorlar. Kırmak istemiyorum ama düşünmüyorum da bir ilişki.

• Normalde ketum biriyim😂

• O zaman gizemli olduğunu düşünüp ilgi çekiyorsundur beli. : )

En İyi Kız Görüşü

• aseksüellik nasıl bişey tam olarak bilmediğim için soruyorum?
    Kimseye ilgi mi duymuyorsun? Yapacak olsan bişey tiksinir miisn mesela? Denesen hoşuna gider belki nasıl emin oluyorsun ki?

bana bunları cevaplarsan yardımcı olmak isterim

0|0
    0|0
    • Kimseye karşı bir şey hissedemiyorum.

• Teşekkür ederim yorumun için.☺️

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Sevdiğin biri yok mu teklif ederse evet de herşeyin bir ilki vardır gönlün kimdeyse fazla yorma kalbinin sesini dinle o sana yardımcı olur 😊

0|0
    0|0
  • insan nasıl aseksuel oluyor.. hiçbir şekilde erkekler cezbetmiyor.. bir opmek sarılmak bile istemiyor musun? nasıl bir şey ki bu? ben gerçekten böyle bir şeyin var olduğuna inanamıyorum garip geliyor..

0|0
    0|0
    • Erkekler çok basit geliyor bana ve ilgimi çekmiyor.

• Ne sıkıntısı yahu.

• bilmem ki.. sonuçta bir insanın ozellikle ergenlige girmesiyle farkında olmadan karşı cinsr karşı durtuleri hayalleri oluşmuyor mu.. belki senin o dönemde bir sıkıntın vardır hormonal olarak..

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...