En ağır ergenlik olayınız?

Aklınıza geldikçe utandığınız ergenlik vakaniz var mı? ya da güldüğünüz? 😂

Güncellemeler:
Var diyeceginize anlatın a.
yy

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Var. Bir ara dolmuş şoförüne bir öğrenci demişti bir kız adam bir sivil parası almıştı bende delikanlılık yaptım bağırdım şoföre sonra milletin içinde sopayla kovalamıştı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ganimet isminde ki kusumu çıkrıkla ucurmak :D

0|0
    0|0
    • Tamam ev arkadaşım 😂 yanımda oturup yalandan cevap vermeye utanmiyosun dimi? 😂

• gorursun sen yelloz

• İlahi piremses utanmiyormusun boyle şeyler yapmaya 😂😂

Erkekler Ne Diyor 20

• Pek sayilmaz az hasarla atlattim 😀

1|0
    0|0
  • Çok var.

1|0
    0|0
  • 24 yaşımı bitirmeme az kaldı, hâlâ ergenliğe girdiğimi sanmıyorum. Hiç ergenlik triplerine girmedim. Blu çağının belirtilerini hiç yaşamadım. Yüzümde hiç sivilce bile çıkmadı. Ben sorunluyum herhalde.

1|0
    0|0
  • Ergenlik degilken kucukken var fenaydim :D

1|0
    0|0
  • ergen olmadım ki
    hep olgun hep örnek kişi oldum.

1|0
    0|0
  • ypmadım ergenlik

1|0
    0|0
  • biraz yaramazlıklarımız oldu tabi ama utanıcak kadar değil

1|0
    0|0
  • kız arkadaşımın abisini dövmüştüm yanlışlıkla iyi ki taşınıp gittiler nasıl mahcup olmuştum

1|0
    0|0
  • Var ya sorma çok fena

0|0
    0|0
  • Sivilce

1|0
    0|0
  • Ceza dinlemek ((:

1|0
    0|0
  • Ispartada cafelerin olduğu meydanda şarkı sölemiştik arkadaşlarlaa bidaha olsa yapmam ergenlikle bir an yapıyo insan dikkat çekme çabasi icinde..

0|0
    0|0
  • Hep sivilcem ciksin istedim ergenlige girdigim belli olsun diye o bile cikmadi 😁

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • kızın birini öpmüştüm gezide. oda beni yatırıp üstüme çıkmıştı. sonra öğretmene yakalandık. :D

0|0
    0|0
  • Sivilceler

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Okul gezisi icin Romanyaya gitmistik apaci dansi yapmistik yolun ortasinda millet kameraya cekmisti bizde iyi bisey yaptigimizi sanip devam etmistik 😂

0|0
    0|0
    • Hahahha bu çok iyiymis 😂😂😂

• Yöresel Dansımız zannetmeseler bari 😂😂

• Yine zannetseler iyi bizimki afrika yerel dansi gibiydi videolarimiza baktim kendimden igrendim 😂😂

• Hayatımda sadece bir kere kavga etmiştim kızı öyle bir dövmüştüm ki üstündeki gölek bile parçalanmıştı :D o zamanlar örnek öğrenciyim başkandım okulda birde :D kız müdüre şikayete gitmiş birde müdürden tokat yemişti :D ayy ne günlerdi ya hala güler utanırım :D ama haketmişti.

0|0
    0|0
  • Yok sanırım

0|0
    0|0
  • yok hiç

0|0
    0|0
  • tripkolik dinledim okulda önüme gelen herkesle kavga ettim saçlarımı kırmızıya boyadım ben baya ağır atlattım ama alla şükür düzeldim

0|0
    0|0
  • Off olmaz mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...