Bazen özelden arayan kızlar oluyor sizin de baınıza geliyor mu?

bir kaç tane oldu artık numaramı kim verdiyse hepsi de sapıklık peşinde :D kimden aldın diyorum söylemiyor da. yok o değil söylese her muhabbete açığım ama güvenemiyor sonuçta işletenler olabiliyor. genelde yokluk çeken kızlar cinsel muhabbet için arıyolar. size de oluyor mu acaba?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Özel aranmayi kapa.

0|1
    0|0
    • yok be kapatmam. bazen cinsel muhabbet için numarasını vermeden aramak isteyen kızlar olabiliyor. onlarla konuşamam özele kapatırsam.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim sınıfın kaşarlarıdır 😂😂

0|1
    0|0
    • hadi ya var mı öyle arkadaşların :D

• Ml ml şyler yazcaksan s. et

• yok merak etme. sadece muhabbet etmek, tanımak istiyom seni.

• kızlarla ilgilenmiyorm

0|1
    0|0
    • cinsel muhabbet ettiğim bir kız, benim numaramı arkadaşlarına dağıtmış olabilir mi sence?

• olabilr konuşma güvenmiyorsan

• ya kimden aldığını adam gibi söylese konuşacam da akrabalardan biri işletse ne pok yiycem rezil olurum yani :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Arada oluyor ama sabit bir kişi olduğunu biliyorum. Sesimi dinlemeye çalışıyor sadece. :D

0|1
    0|0
    • yok bende direkt muhabbet etmeye çalışıyolar sanırım kaşar diye arkadaşlarına dağıtmış daha evvel bir kaç cinsellik konuştuğum kız :D

• Yok ya beni arayanın cinsellikle alakası yok içinde beslediği sevgi sanırım sadece. Arada bir sesimi duysun yetiyor.

• arıyorlar troll amaçlı ag. larına sı. p kapatıyorum bir daha sesleri çıkmıyor

0|1
    0|0
  • Yav hea hea

0|1
    0|0
Yükleniyor...