Sevgilim tıp okuyor. Sanki daha iyilerine layıkmış gibi geliyor bana. Ne yapmalıyım bu durumda?

Sevgilim tıp okuyor ve gece gündüz çalışıyor. Sınavları çok geç bitiyor, her an çalışmak zorunda kalıyor. Üç senedir beraberiz aslında uzun zaman oldu. Ama ben çekiniyorum ondan. Tamam, okul bitmemişken ben de çok emek veriyorum ama benim bölümüm onunki kadar ağır değil. Bu durum beni içten içe huzursuz ediyor. Sanki her yük ona biniyormuş gibi, sanki daha iyilerine layıkmış gibi geliyor. Ne yapmalıyım bu durumda?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumda sevgi varfir ortada onun için en iyisini istiyorsun ve sen onun için en iyisisin çünkü ona kendini bile feda edecek kadae seviyorsun. O yüzden tıp ya da farklı bir durum asla geride duruyorum deme meleği parası ne olursa olsun seni geçindirecek para 1500 tl ömrünü geçindirecek bir geçim ise sevgidir sakın bu aptallığa düşme

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya şu bölüm olaylarını geçin cidden sevgi varsa herşey hallolur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yol yakinken ayrilin yoksa doktor çiktimi seni aramaz daha 😂😂

0|0
    0|0
  • kaçıncı sınıf ki gece gündüz çalışıyor

0|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun

0|0
    0|0
    • Vicdanım rahat değil. O her an çalışırken, koştururken ben evde rahat rahat oturuyorum. Moralim bozuluyor. Sanki kendine denk birini hak ediyormuş gibi geliyor...

• Ahah geçmiş olsun :D

• Biz ölümden döndük hiç valla neyse teşekkürler 😌

• güzel de değilsin. evet daha iyilerine layık orası kesin. üzülme zaten değiştirir seni yakında. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçmalama
    😊kek yap da götğr kız yazık oğlana

0|0
    0|0
  • Erkek olan o senden kariyeri iyi olması çok normal bizim toplumda sıkınti yapma

0|0
    0|0
  • Aha ayni ben

0|0
    0|0
  • Daha iyilerine gitsin izin ver çocuğa

0|0
    0|0
Yükleniyor...