Çok sevdiğiniz eşiniz, sevgiliniz sakat kalsa onu bırakır mısınız bırakmaz mısınız?

Düğününden Bir Hafta Önce Felç Geçirip, Engelli Kalan Kadının İnanılmaz Hikâyesi ;

Rachelle Friedman birçoğumuz gibi, hayatı dolu dolu yaşamaya çalışan; hayalleri, mutlu bir hayat ve evlilik düşüncesi olan, işinde ve kariyerinde ilerlemek isteyen bir insandı.
Ancak 23 Mayıs 2010 tarihinde Rachelle'nin hayatı tamamen altüst olur...
Düğününden bir hafta önce, bekârlığa veda partisinde Rachelle'nin en iyi arkadaşı, güle eğlene arkadaşını havuza iter.

Başını havuzun dibine vuran ve boynu kırılan Rachelle çok ciddi bir omurilik sakatlanması yaşar.

İlk yardım ekibi geldiğinde ilk sorduğu soru "çocuk sahibi olabilecek miyim?", olur. "Evet" yanıtı ile bir nebze olsa da rahatlar.

Sonrasında Rachelle acı gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Göğüsünden aşağısı felç olur ve hayatının geri kalanını, yürüme engelli olarak geçirmek durumunda kalır.
Rachelle "neden ben", diye sorduğu bir süreç yaşar. Kolayca hayata küsebilecekken, o pozitif bir tutum ve azimle hayatta ilerlemeye karar verir.
19 yaşında tanıştığı ve "âşık" olduğu Chris ile planları biraz ertelense de evlenirler.
Düğünüyle birlikte Rachelle büyük bir medya ilgisi ile karşılaşır.
Medya ilgisinden dolayı ilk yıl zor geçer. Her şey rayına oturmaya başladıktan sonra "ciddi" biçimde çocuk sahibi olmayı düşünürler.
Fakat sağlık durumundan ötürü bazı zorluklar vardır. Kullandığı birtakım ilaçlar hamile kalmasını, kalsa bile kendi sağlığı ve bebeğin sağlığı açısından tehlikeli olabilecek niteliktedir.
Bu tehlikeden dolayı, alternatif fikirler düşünürler ve "taşıyıcı annelik" seçeneğinde karar kılarlar. Çiftin yakın arkadaşları Laurel, onlar için taşıyıcı anne olmayı kabul eder.


1|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...