Çok sevdiğiniz eşiniz, sevgiliniz sakat kalsa onu bırakır mısınız bırakmaz mısınız?

Düğününden Bir Hafta Önce Felç Geçirip, Engelli Kalan Kadının İnanılmaz Hikâyesi ;

Rachelle Friedman birçoğumuz gibi, hayatı dolu dolu yaşamaya çalışan; hayalleri, mutlu bir hayat ve evlilik düşüncesi olan, işinde ve kariyerinde ilerlemek isteyen bir insandı.
Ancak 23 Mayıs 2010 tarihinde Rachelle'nin hayatı tamamen altüst olur...
Düğününden bir hafta önce, bekârlığa veda partisinde Rachelle'nin en iyi arkadaşı, güle eğlene arkadaşını havuza iter.

Başını havuzun dibine vuran ve boynu kırılan Rachelle çok ciddi bir omurilik sakatlanması yaşar.

İlk yardım ekibi geldiğinde ilk sorduğu soru "çocuk sahibi olabilecek miyim?", olur. "Evet" yanıtı ile bir nebze olsa da rahatlar.

Sonrasında Rachelle acı gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Göğüsünden aşağısı felç olur ve hayatının geri kalanını, yürüme engelli olarak geçirmek durumunda kalır.
Rachelle "neden ben", diye sorduğu bir süreç yaşar. Kolayca hayata küsebilecekken, o pozitif bir tutum ve azimle hayatta ilerlemeye karar verir.
19 yaşında tanıştığı ve "âşık" olduğu Chris ile planları biraz ertelense de evlenirler.
Düğünüyle birlikte Rachelle büyük bir medya ilgisi ile karşılaşır.
Medya ilgisinden dolayı ilk yıl zor geçer. Her şey rayına oturmaya başladıktan sonra "ciddi" biçimde çocuk sahibi olmayı düşünürler.
Fakat sağlık durumundan ötürü bazı zorluklar vardır. Kullandığı birtakım ilaçlar hamile kalmasını, kalsa bile kendi sağlığı ve bebeğin sağlığı açısından tehlikeli olabilecek niteliktedir.
Bu tehlikeden dolayı, alternatif fikirler düşünürler ve "taşıyıcı annelik" seçeneğinde karar kılarlar. Çiftin yakın arkadaşları Laurel, onlar için taşıyıcı anne olmayı kabul eder.

1|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Bırakmam

0|1
    0|0
  • Sorusu bile sinrimi bozmaya yeter asla bırakmam.

1|1
    0|0
  • Asla,, sevdiğimi birakmam,, anca beraber kanca beraber

0|1
    0|0
    • Ailen bırak diye baskı yaparsa yine de bırakmaz mısın? Sonuçta arada kalacaksın...

• Durumu zorlarim,, mücadeleci bir yapim var,, vazgecmem kolay kolay,, ailemdem de gecmem ondan da

• Bırakmam

0|1
    0|0
    • Ailen bırak diye baskı yaparsa yine de bırakmaz mısın? Sonuçta arada kalacaksın.

• Ailem öyle insan değil. Ama öyle olduklarını varsayarsak yinede bırakmam.

• Hayır daha çok destek olurum. İnsan gerçekten sevdiyse nasıl bırakabilirki? Daha çok onun o hali için kahrolur ama yaşadığına şükredip elini asla bırakmaz..

0|1
    0|0
  • Bırakmam

0|1
    0|0
  • Yok birakmam

0|1
    0|0
  • Allah yasatmasin, seven insan her kosulda yaninda olmali

0|1
    0|0
  • Bırakmam , aksi bile düşünülmemeli

0|1
    0|0
    • Ailen bırak diye baskı yaparsa yine de bırakmaz mısın? Sonuçta arada kalacaksın..

• Ailem öyle insanlar değiller benim abim de engelli yengemin vefatından sonra geçirdiği kazada ona ben bakıyorum bu yuzden ama eğer iş o raddeye gelirse bırakmam ailem istemese de çünkü karşı taraftaki öyle olduğu için onu bıraktığımı düşünürse hayata küser yani ailem istemese de bırakmam onu

• Bırakmam tabiki.

0|1
    0|0
    • Ailen bırak diye baskı yaparsa yine de bırakmaz mısın? Sonuçta arada kalacaksın.

• Bırakmam ama o beni sağlam halinde ailesi istemiyor djye bıraktı. Sağolsun.

• Sevgilimse bırakırım eşimse hayır

0|1
    0|0
    • Beni neden + lamadınız çok üzüldüm 😂

• Duygusuz değilim mantıklı olmak lazım buraya herkes bırakmam vs yazmış ama gerçek hayatta hiç öyle değil bu sitede 180 den kısa erkek olmaz , herkes en az 3 dil bilir , elit kişiler tabii

• Gerçek duygularımı değil mi bilemezsin.

• Asla ama beni bırakırlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...