Rüyada efendimizi gördünüz mü?

ben peygamberimizi görmeyi çok istiyorum eğer siz gördüyseniz nasıl tarif edermisiniz rasulullahı

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır Ama çok küçükken Allahın sesini duymuştum. 8-9 yaşlarındaydım 21 yaşına geldim tek bri karesini unutmadım rüyanın. Nereden onun sesi olduğunu biliyorsun dicekseniz. Hani Rüyada bişey görürse onun o olduğunu bilirsiniz ya öyle bir duygu görmedim ama biliyodum Allah oldugunu. Harikaydı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Rüya ile şereflenmedik henüz ama araştırmalarımdaki hali bile beni heyecanlandırıyor. Hiçde sanıldığı gibi değil.
    Gerçekte 170-175 civarı oldukça atletik ve geniş omuzlu, uzun saçlı ve müthiş bir karaktere sahipmiş. Ha bide çok ilginç ve kesin bir bilgi var, "gölgesi yokmuş". Gözlerim doldu inşallah şerefleniriz. Onu görmek için günlük en az 1000 salavat gerekli olduğu söyleniyor

0|0
    0|0
  • onu görecek adamın burda işi olacağını zannetmem :]

0|0
    0|0
  • Ben öldürüyordum onu. Başında bir kadın ezan okuyordu namaz kılıyordu. Çok korkunçtu.

0|0
    0|0
  • müslümanın efendisi olmaz...

0|0
    0|0
  • Burada arama kardeşim git ilmahal oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Görmedim ya.

0|0
    0|0
  • Onu görmek her kula nasip olmaz

0|0
    0|0
  • İnsallah görmek hepimize nasip olur

0|0
    0|0
  • Ben hz isayi gordum cok guzel bir ruyadi

0|0
    0|0
  • Küçükken gördüm ama yüzü görünmüyordu o kadar parlaktıki bakamadım bile. Elhamdülillah Rabbimin sesini de duydum rüyamda bir kaç yıl önce.

0|0
    0|0
Yükleniyor...