Ataerkil diye diye öldünüz kızlar bu çeneniz ne zaman biter?

Bıktım ulan bıktım. Feminizm şu bu denemişsen eşitlik diyorsunuz erkek düşmanlığı yapıyorsunuz sonrada zengin kocam olsun evde yatayım tripleri. Ev işlerini yapmayalım köle değiliz falan. Olum şunu bilirim bir kadına girecek şey bellidir ev işleri erkek çıkar sabahın köründe çalışır rahat et diye kimseye boyun eğme diye laf yer susar. Ekmek derdine düşer yine susar. Akşam gelir çocuklar para ister sırf o yüzden mesai yapar. Daha iyi yetişsinler diye durmadan düşünür. Vs vs. Dahada çok sayarım ne istiyonuz olum siz. Babanıza yapsanıza şu tipleri ağzınıza kürekle nasıl vurur görürsünüz. Feminizmin kurucusu bile aslında kadınlar daha iyi şartlarda yaşıyor. bir kadın düşse bir şekilde yine iyi şartlara kavuşur. Ama erkek düşse sokaklarda mahvolur diyor siz hala kadın üstün yrrk üstün çıldırdım mk

Güncellemeler:
Ayrıca eşitlik diyenlerlede kavga edelim madem eşitiz o zaman sizle de kafa göz kavga edebilmeliyiz size vurunca olay olmalı. Biz peygamberimizden biliyoruz nasıl davranıcağımızı sizde haddinizi bilin lan
Olmamalı olacak o

1|2
5|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• En mutlu evlilik türü ataerkil evlilik türüdür.
    Haklısın sonuna kadar.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• söylediklerinde doğruluk payı var katılıyorum. Ataerkillikten şikayetçi olduğum şey kadınların şiddete maruz kalması ve bir erkeğin günün istediği saatte arkadaşlarıyla eğlenebilmesi ama kadınlarda bu yok erkek ne yaparsa yapsın yadırganmaz ama kadın ne yaparsa yapsın en ufak şey bir olsa yadırganır gece arkadaşlarıyla sokakta dışarıda eğlense bile kimseye zararı olmadan başkaları bu karı aranıyor kafasında olup ona zarar verebilir sonra insanlar gece sokakta olan kadına suç bulur. yine erkeklerin aileleri için çalışıp didinmeleri konusunda dediklerine hak veriyorum öyle erkeğe de helal olsun derim. ama evlilikse eğer konu her şeyde ortak olunmalı maddi manevi. sen çalışıyorsan karında çalışır. ikiniz de birbirinize yardımcı olmalısınız. benim düşüncem bu

0|0
    0|0
    • Ben istemiyorum şahsen benim karım çocuğumla ilgilensin öğretmeni olsun bilgilendirsin güzel ahlak öğretsin gidip çalışacak acaba bir hıyar karıma sarktı mı diye kafayı yiyeceğime evimde otursun akşam bir güler yüzle kapıyı açsın yemeği yiyip oturup sohbet edelim. Ben bunu istiyorum neymiş bu geri kafalılık mış değil efendim. Bu karıma bir zarar gelmesini istememek çocuğun daha iyi yetişmesini sağlamak

• geri kafalılık demiyorum ama hayat pahalı karının ve kendinin çocuklarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceksen çalışmasınlar kimse çalışmak istemez çalışmadan yaşayabilecekse evlenince bir süre sonra o cicim ayları da bitince karının yaptığı bazı harcamalar gözüne gözükecek az harca diyeceksin ama onlar onun ihtiyacı olacak. sonra karın kendine bakamayacak kuaföründen makyajından giyiminden kısacak bakımsız bir kadın gibi olacak sonra gözün dışarı kayacak haklıymış gibi bir süre sonra kendini eşek gibi hissedeceksin sen çalışıp didineceksin ama o hiç çalışmayacak hep harcayacak elinde olmadan o sebeple bunu iyi düşün karın erkeğe yüz vermezse her fırsatta çevresine evli bir kadın olduğunu belli ederse kimse yavşamaz. iş kişi de biter.

• kimse üstün değil. işte bu yazdığın problemler bitsin istiyorum. eşitlikçiyim feminizm adı kullanmamak istiyorum feminizm benim için eksik bir tanım , ve eşitlik ismi bu olmamalıydı bence. kadın üstünlüğünü savunanlar eşitlikçi diye geçinmesin

0|0
    0|0
    • Kuklamıyız biz otobüste bayandır yer ver. Sıraya girersin bayandır yer ver. İşyerinde bayandır izin ister verilir bize köpek çekilir nerde olum eşitlik bas baya bizden iyi yaşıyorsunuz daha neyin eşitliği

• bende sonuna kadar karşıyım o dediklerine. gerçekten senin sinir olduğun kadar bende sinir oluyorum o tiplere :)

• Senin gibi yobazlara bir şey anlatmayacağım:D kendimi yorduğuma değmez

0|0
    0|0
    • Ha canım he niz yobaz siz vurdururken medeni. Kaybol beyinsiz

• saçmalamasyon yapmışsın

0|0
    0|0
    • He canım he kral sensin şimdi kaybol

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğru, yapıştırmaya devam! Velhasıl, feminizim, hümanizm değildir. Feminist olan birinden bu nedenle uzak durulmalı çünkü yapıcı değil.

1|2
    0|0
  • çok çok haklısın. genç jenerasyon şu an bu durumda. katılıyorum harfiyen tebrikler.

0|1
    0|0
  • Adamsın

0|1
    0|0
  • Abaetmışsın olayı da anlamamışsın

0|0
    0|0
    • Al işte bir yalaka

• Bakmıyorum. Seni alakadar eder mi?

• Feminizm erkek düşmanlığı değildir. Feminizm kadın ve erkeğin aynı haklara sahip olup eşit görülmesidir. Konu hakkında ne kadar bilgisiz olduğun burdan belli

Yükleniyor...