Firuzağa'da Radiohead etkinliğindeki insanları sopayla girişip dövmüşler, ne kadar doğru bu sizce?

+15 dinci (!) içki içtikleri için saldırmışlar insanlara şişeyle sopayla. İftara kadar saşdırdıkları yetmiyor sahura kadarki zamana da karışıyorlar kimin haddine bu nasıl bir ülke olduk böyle?

Güncellemeler:
Böyle bir insanlık olamaz. bunun hangi kısmı haklı, haklı bulan da yapan kadar suçludur. twitter.com/.../743901325927157760

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Biri onlara saldırsa polis hemen devreye girer. Ama bu kendi halinde yaşayan kimseye zararı olmayan insanlara hem saldırıyolar hemde polis hiçbir şeyi görmüyo duymuyo. Burası onların ülkesi değil bunu anlamaları lazım. Sadece onlar yaşamıyo burda. Ama anlamak istemez onlar. İnsanları bu şekilde değiştiremeyeceklerini asla öğrenemeyecekler. Gram beyinleri olsa anlarlardı ayrı.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• "İslam hoşgörü dinidir" Dünyanın en komik cümlesi :D :D :D

Hoşgörü dini ama ramazanda içki içerseniz yakarız...

Bu işin sonu iç savaş olacak büyük ihtimalle ve kim kazanırsa kazansın Türkiye kaybedecek.

Ama bütün bunların tek suçlusunun muhafazakar kesim olduğu gerçeğini hiç bir şey değiştirmeyecek...

Ne zaman bir entel gidip namaz kılan bir adama saldırdı...

1|0
    0|0
    • Kesinlikle ama bunun bencr entellikle alakası yok

• Ali Şeriati'nin bir sözü vardır...
      İslamdan önce Müslümanları tanısaydım asla Allah'a inanmazdım:)

Müslümanların yaptıkları İslam'ı bağlamaz. Zira İslam'da kural kesindir, emir tektir.
      Müslüman buna uymuyor diye İslam hoşgörü dini değildir demek aptallıktan başka birşey değildir gözümde.

Siyasete de değinmişsiniz, farklı düşündüğümüzü belirtmek isterim.
      Bu ülkeye muhafazakarlardan değil, yobazlardan ve komünist/sosyalistlerden zarar gelir. Kaybedersek bunlar yüzünden olacak.
      Çünkü iki topluluk da milli benliğini kaybetmiştir...

• Gece gece beni dehşete düşüren olaydır. Yurt dışında yaşayan insanlar olarak bizim Türkiye ne ara bu hale geldi diye baya kafa patlattık yani. Siz orda hayırdır şeriat felan mı kurdunuz bizim haberimiz yok. Nerden baksan anlamsız çirkin bir olay Peygamber dahi yahudilerle komşuluk yapardı onlar istediği gibi yaşardı o dönemde bile. Bunlar peygamberden de mi müslüman nedir cidden akılalmaz şeyler oluyor. Milli maça değil buna üzülmek lazım

1|0
    0|0
  • o sahte dinciler beni ilgilendirmez acıkcası ben inandıgıma bakarım bende orucv tutmam laf edenede cevabını veririm

1|0
    0|0
  • 45 çocuğa tecavüz edilince sesi çıkmayan yobazlar oruç tutmuyor içki içiyor diye adam dövüyorlar, önceliğinizi sikeyim* abiler

1|1
    0|0
  • oradaki seyrici grubunu da anlayamıyorum ha. saldıran adamlar sizden daha az az kişiler. onlar size saldırıyorsa siz de onlara saldırın. meşru müdaafa sonuçta.

0|0
    0|0
    • Tek sorun kendilerini koruyamamaları mı

• asıl sorun olayın ta kendisi. sözde din koruyucularının mekanda terör estirmesi esas sorun.

• Meseleyi bilmiyorum ama tarafsız olmadığın objektif bakmadigin belli:)

1|0
    0|0
    • Nasıl bakarsanız bakın sonuç aynı çünkü

• Saldırıyı doğru bulmuyorum, saldırıların hiçbirini doğru bulmuyorum ancak senin de üslubuna dikkat etmen gerekli, burada milleti provokate etmemen gerekli.
      İftara kadar saşırdıkları/saldırdıkları yetmiyor vs gibisinden konuşuyorsun...

Çok özgürlükten bahsediyorsunuz insanların dini inançlarıyla resmen alay edip bunu özgürlük diyerek savunan çok kişi gördüm.
      Dayak atan kişinin de kendi özgürlüğü diyorum ben, adam dayağını atmış. Bu ülkenin yargısı mahkemesi var onlar gereğini yaparlar. Ben fazla konuşmak istemiyorum

• Gerçek. Ortada olanı söylüyorum. Yalan bir şeyi ortaya atmıyorum.
      Dayak atan kişinin nasıl kendi özgürlüğü oluyor ya bunu diyio saldııları doğru bulmuyorum demeniz ironik. Ayrıca o saldırıyı yapanların inancıyla ilgili o

Kızlar Ne Diyor 2

• İslam hoşgörü dinidir...

0|0
    0|0
    • Sözde :D

• Kardeş ben burda tariz yapıyorum gelip bana islamı savunma, yanına da destekçi arama @Denizcii52

• Destekçi aradığım yok, buna ihtiyacım da yok...
      Fikrimi söylüyorum

• Dinci diyerek yobaz olduğunu belli ettin. Saygılar...

0|0
    0|1
    • Yobaz olan taraf gayet açık

• Aptalsan var. Aptal değilsin bilirsin zaten iğne ucu kadar insan topluluği için sağa sola saldırmaman gerektiğini...

• Bırak Allah aşkına bunların amaçları yapılan yanlışa karşı olmak değil doğrudan veya dolaylı olarak İslam'a/Müslümanlara saldırmak.
      Provokatif bir üslupla soru sorup sağa sola cevap yazıyor.
      Neymiş efendim inanç karalamaya hakkı varmış. Sen kimsin de 160 boyunla dinlere hakaret edebiliyorsun?
      Dangalak kız. Ben sizin içiniz bilirim içinizi. 5 senemi ateist düşünceyle geçirdim ben. Senin geçtiğin bu ergenlik yollarından ben de geçtim.
      Senin kimseye hesap sormaya hakkın yok. Olayda yanlış birşey varsa polise gidilir olay mahkemeye taşınır ve yargı kararını verir.
      Senin bu yaptığın da yasal suç bunu belirtmek isterim. Ben uğraşmaya erindiğimden birşey yapmam ama başkası çıkar seni şikayet eder toplumu provoke etmekten ve inançlara saygısızlıktan polis kapına dayanır.

Gerçi o zaman da satılmış polis, faşist polis dersiniz. Kendi yaptığınız bu faşistlikleri görmeden...

Yükleniyor...