Zekiyim diye geçinen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Zekiyim diye geçinen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Zekiyse kendine zeki Allah onu zekisiz birakmassin malum tek o varsa o kiside :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Elhamdülillah zekiyim. Bunu hem testlerden, hem muvaffakiyetlerimden, hem de bugüne kadar zaman zaman şahsıma edilmiş iltifatlardan biliyorum.
    Ama bildiğim bir şey var ki, o da diğer nimetler gibi zeka nimetinin de bir imtihan vesilesi olduğudur.
    Akıl ve zeka farklıdır. Çoğu kimse farkını bilmez. Ve aslolan akıldır. Marifet, selim akla sahip olabilmektedir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Herkes kendince zeki.. :D

0|1
    0|0
  • Zeki olanın zeki olduğu anlaşılır demesine gerek yok

0|1
    0|0
  • Kesinlikle zeki değildir. Zeka başkaları tarafından anlaşılır

0|1
    0|0
  • Aptallar tamami ile.

0|1
    0|0
  • asil mal onlar

0|1
    0|0
  • Kendince zekisin diyorum.

0|1
    0|0
  • Hem zeki olup hemde zekiyim diye geçinen insanlara lafım yok saygım var ama hem salak olup hem de ben zekiyim diye gezinenleri birşey yerine koymuyorum :Ddfgdg

0|1
    0|0
  • "Benim ilgiye ihtiyacım var. Övülmeyi bekliyorum" demek istediklerini düşünürüm.🙄

0|1
    0|0
  • Sevimluler

0|1
    0|0
  • O insanları sevelim. Özellikle sanalda zekalarını kullanıp yardıranları daha çok sevelim. Tipten kaybedip zekadan kazanmayı deniyen sevgiye aç insanlar onlar. Sevin ^^

0|1
    0|0
  • Seki ve guzel oldugunu her firsatta vurgulayan bir arkadasim vardi. sinir olurdum

0|1
    0|0
  • Zekiler

0|1
    0|0
  • Dahada yükseltirim onları eğlencem olurlar :)

0|1
    0|0
  • Zeki bir insan gercekten zekiyse eğer zekasını kanıtlamaya çalışmaz dile getirmez :)

0|1
    0|0
  • zeki olan insan bunu her yerde bangır bangır belirtmez zaten

0|1
    0|0
  • azının ortasına bir tane iyi olurdu

0|1
    0|0
  • Gecinmeye devam etsinler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• zeki olan adam zaten zekiyim demez. yaptıklarıyla herkesi imrendirir :D komedi o insanlar.

0|1
    0|0
  • Bırakın öyle sansınlar

0|1
    0|0
  • Takir ettiklerim de var,"hassktir be" dediklerim de. Zekâ herkeste mevcut bazıları olumlu yönde kullanır, bazıları ise kullanamaz ve sadece konuşur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...