ARKADAŞLAR İLK VLOG BENDEN KS HALKINA? HADİ GELİN?

HATUNLAR BEYLER SORU VİDEODA :D ilk vlog kısa ve öz olsun istedim gerekli işlemleri ileriki zamanlarda yapacağım daha uzun mesela... açıklamayı okumayı unutmayın sevgilerimle

arkadaşlar ilk vlogum destek çıkan herkese teşekkür ederim şimdidden aslında vlog için kamera aldım ufak kazalara maruz kaldı. ve daha gerekli ayarlamaları ve donanım yetersizliğimden sizlere sunabildiğim en iyi vlogumu sunmaya çalıştım. Vlog devri başlasın :)

hepinizi seviyorum...

Ve 2. Vlogumun konusunu sizlerin belirlemesini istiyorum... Soru tadında VLOG ! :)

Güncellemeler:
vlogu ticari amaçlı para kazanma amaçlı çekmediğim için videonun kaliteside çok önemsemedim. aslında başta önemsemiştim donanım ile ilgili arızalar var

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kb ama türk yabancı bir sürü vlog izliyorum böyle kötüsünü görmedim çok kalitesiz :D

0|0
    0|0
    • açıklamyı okursan sevinirim güzel dostum birde ticaret için vlog çekmiyorum ben o yüzden kalitesinede çok öenm vermiyorum yazmak yerine çekmeyi tercih ettim ileyip izlememek size kalmış teşekkür ederim yinede ben sadece sorunun cevabını merak ediyorum

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...