İçime takip sistemi yerleştirdiklerini düşünüyorum?

nereye gitsem buluyorlar. bir keresinde bir hastanede kan aldırıcaktım. bir hemşirenin bir adamla knuşması aynen şu : bir iğne yapıyorsun 3 bin lira öyle mi? evet bir iğneye 3bin dedi karşıdaki adam sonra kadın hemşirede dedi ki ben yaparım diğerlerinide bana yollasınlar dedi... sizce böyle bir şey mümkün mü? yoksa telefondan mı takip ediliyorum? değişik bir örgüte musallat oldum da

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış hastaneye gitmişsin. Ruh ve sinir hastalıkları hastanesine gidersen sorunun çözülür.

4|3
    0|0
    • Hahaha abi alemsin ya! :D

• Muslum Gurses Agir yarali dinle.. :D

• tamam dinliyorum iyi geliyor zaten...

En İyi Kız Görüşü

• değişik örgüt derken

0|0
    0|0
    • bende tam bilmiyorum ilüminati olabilir de cemaatle alakalı daha çok takip ediyorlar her gittiğim yerde onlarda var.

• bişey değil diyorsun... peki :) bende öyle düşünüyorum... ama Allah hepsinin... neyse bana yakışmıyor :( ben kaşındım ben

• sank ol atlatırsın:D

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet küçük mikroçipler insan vücuduna zerkedilebiliyor şırınga ile.

0|0
    0|0
    • tespit ettiremem heralde değil mi bu konuyu hangi sağlık birimiyle konuşmalıyım :) offffffffffffff gerçekten çok sinirim bozuldu önce telefon sinayl kesici kullanıcam sonra kesin olarak anlıycam içimde mi değil mi diye... içime cip koydu hayvanlar hep benim hatam hiç bulaşmıycaktım :(

• manyak demeleri büyük ihtimal :( bu riskli ya deli derlerse sicilime işlenirse polise gitmekten korkmuyorum ama ailemin duyması çok kötü olur gerçi reşitim ama.. tespit edilmezse ne olur? :( oğlum bunlar çok profesyonel ya bugüne kadra 100 kişi takip etti hepside çok klas insan görünümde kişiler...

• :) Bu dünyayı ben o kadar ciddiye almıyorum.
      http://i.hizliresim.com/L34LGG.gif

• Orgutmu sana musallat oldu sen mi orgute musallat oldun. Sen olduysan Allah orgutun yardimcisi olsun bu hayal gucuyle dagitirsin sen onlari zaten.😄

0|0
    0|0
    • dostum şaka değil biraz yorumlarımı oku... ama ağızlarına sıçıcam hepsinin benle uğraşmak neymiş görücekler

• Check up yaptir cikar. Varsa.

• tamam teşşekür ederim

• Öleceksin. . .

0|0
    0|0
  • bombacı mısın

0|0
    0|0
    • he heee değilimsadece mağdurum ve kimse bana inanmaz.. burdan sorabiliyorum polis falan hak getire... nerde oturduğumu bile tak diye buluyorlar. galiba hayatım boyuncada gidicek böyle

• hangi örgüttensin

• galiba ilüminati

• Olabilir

0|0
    0|0
    • hiç dydun mu iğneden bişiler verilerek bişiler yapılabildiğini ya gerçekten böyle bişi olduysa :S bişmiyorum yani bıktım gerçekten... hemşireye hakkımı helal etmiyorum

• Kaç saattir film izliyorsun xd

0|0
    0|0
  • şimdi ben anlamadım tam olarak mevzuyu

0|0
    0|0
    • hocam beni bir örgüte dahil etti ben kendi irademle girdim sonra pişman oldum ama nafile sonra takipler konuşmlar nerde olduğumu bilmeler herşeyi biliyorlar... bıktım artık bii çözümün var mı eden dışarı çıkmamaktan başka

• özelden yazarmısın bir

• yazdım cevap versen bide offf ya :(

• Takip sistemi degilde insanların vücudundan çıkarılan bir çok çip vakası var.

0|0
    0|0
    • kanıma girdiler iğneyle... uzaylı falan değil... bir yerimden çıkarsa zaten delil olursa hiç sanmıyorum çıkacağınıda bu adamlar işini bilir :( hayat boyu böyle :( huzur yok :( neyse bunu olumluya çevirmekte elimde

• Kana sokmazlar

• Nasil yani

0|0
    0|0

• manyak demeleri büyük ihtimal bu riskli ya deli derlerse sicilime işlenirse polise gitmekten korkmuyorum ama ailemin duyması çok kötü olur gerçi reşitim ama.. tespit edilmezse ne olur? oğlum bunlar çok profesyonel ya bugüne kadra 100 kişi takip etti hepside çok klas insan görünümde kişiler...

• sana öyle geliyor toprağam :D

0|0
    0|0
  • Acilen fantastik ve bilim kurgu film izlemeyi bırakmalısın

0|0
    0|0
  • hiç işleri güçleri yok senimi takip edecekler bırak alah aşkına be :D

0|0
    0|0
  • nasıl bir örgütmüş bu

0|0
    0|0
    • ilüminati

• nasıl yani ilüminati senin hep etrafında mı? sen nasl bulaştın?

• ilüminati değil bana cin kabilesi musallat oldu gerci onlarada dadanıyordum vaz gectim

Kızlar Ne Diyor 4

• Belki maaş i 3000 dir

0|0
    0|0
    • sanmıyorum maaşı öyle olsa bile diğerlerinide bana yollasınlar neden desin :(

• Seni neden takip etsinler? Neden böyle düşünüyorsun?

• yukardaki yorumlarda yazdım merka ettiysen okuyabilirsin

• Ne alaka anlamadım
    Hemşirenin maaşı 3 bin ₺ dir

0|0
    0|0
    • yinede içime bir şüphe düştü diğerlerinide bana yollasınlar diyince :( zaten takip ediliyordum bide böyle bişi yapmış olabilirler

• Ya yok be niye takip etsinler

• sence neden bilimsel bir deney mi bu ne anlamadım ben kaşındım gerçi

• Eger trol degilsen bu bir sizofreni ya da paranoid bozukluk belirtisidir

0|0
    0|0
    • :) biraz daha derin düşünmeni tavsiye ederim ben yeteri kadar bunaldım bu şizo muhabbetinden allah hepsinin belasını versin tek diyebildiğim bu

• tedavi olucam merak etme

• 😊gecmiş olsun bebegim

• Sorudan bir şey anlamadım.

0|0
    0|0
    • Canim sana gulmedim. Generalin yorumuna güldüm. Olayı zaten tam anlamadim? biraz daha açıklar misin?

• Tarikat derken hangi tarikate mensupsun?
      Birde Tarikatta ne olarak varsın yoksa niye sana böyle birşey yapsınlar. Ayrıca sana öyle geliyor olmasın?

• Iluminati galiba ne olarak uyeyim bilmiyorum kesinlike bana ole gelmiyor@

Yükleniyor...