Kızlar, Yazışmaktan Neden Korkuyorsunuz?

Konuşmaktan neden korkuyorsunuz yani konuşabileceğiniz sizi tanımayan yabancı biri, neden herkes kötü olsun ki yeni insan tanımaktan neden çekiniyorsunuz konuşmanın insana ne zararı olabilir fikirlerini paylaşırsın artık arkadaşlıkta kalmamış ya sevgili olunuyo ya da düşman.

1|0
20

En İyi Kız Görüşü

• Dediigin gibi hak veriyorum ama bu zamanda kimseye guven yok tabi bu yuzdendir.. genelde erkeklerin niyetide belli.. soyle bir sey var ama arkadaslik cok guzel ozellikle erkeklerin beyni cok daha iyi calisiyor bbence bu konuda yani dertlesmek icin en iyi secim tabi karsindaki art niyetli olmadigini anladiktan sonra daha iyi dertlesiliyor sanimiyet icinde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Sohbete açığım severim farklı insanlarla konuşmayı ama kişisine göre tabi hani bana baya ters düşen kişilerle muhattap olmam ama sohbeti güzel ve seviyeli ise konuşurum. Ki bence Merhaba ya da selam diyen birisine cevap vermemek bir saygısızlık.

0|1
    0|0
    • Tabi Avrupa' da yaşadığın için daha açık görüşlüsün burada ki kızlar toplum algısının yarattığı baskıyla selamlaşmaya bile çekiniyor (hepsi değil tabi).

• Bunun avrupayla ilgili olup olmadığını bilmiyorum birazda yetiştirme tarzı diyelim..

• Evet yaşadığın yerden daha çok aile yapısı da etkili oluyo

• korkmuyorum ki. düzgün insanlar da var sohbet edilebilecek. çok da önyargılı olmamalı. zaten konuşulmayacak tipler baştan kendini eleveriyor.

0|1
    0|0
  • İnsanları tanıdıkça güvenimiz azaldığı içindir. Yine aynısı olur die düşünmekten yeni insanlara fırsat veremiyoruz kurunun yanında yaşta yanıyo bir nevii 😉😄

0|1
    0|0
  • Her kıza bir sürü mesaj geliyor. Ben üşeniyorum şahsen, kimseyle mesajlaşmak da istemiyorum

0|1
    0|0
  • korkmuyorum neden korkayım sadece tanımadığım insanlarla konuşmayı sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Bende korkarım bilmem neden ama öyle ya

0|1
    0|0
  • Onlar benden korkuyo

0|1
    0|0
    • Korkulacak birine benzemiyosun

• Ben sevmiyorum birebir sohbetleri konularda cevap vermek daha guzel...

0|0
    0|0
  • Ay saaaannneee.
    Ister yazar ister yazmaaaz

0|0
    0|0
  • S. alak çıkacak diye korkuyorum

0|1
    0|0
    • Bu çok yüksek bir ihtimal :)

• Saçma

0|1
    0|0
  • Burda kımsenin arkadaslık diye bı dusuncesi yok hem herkesin kendi kararı sen sabahtan aksama kadar 30 kıza yazarsan illa verir biri cevap hepsi verse ne kadar saglıklı olur. Bir tek kişiye falan da yazmuyorsunuz. %80 düsüncler bellı ben selam alıyorm 5 dk sonra amac belli oluyor cevap vermeyı kesiyorum mesela artk konusmuyorum

0|0
    0|0
    • Ne kadar ön yargılısın ya beni o pisliklerin içine katıyosun ben cinselliği ön planda tutan biri değilim her önüme gelene yazmıyorum herksin kafası uçmuş bunda erkeklerinde payı var böyle bir durumda daha kimseye yazmam ben zaten

• %80 lik bir toplumdan bahsetmışım dogru oku dogru cevap ver herkesı bır tuttugum yok. İnsan temkınlı yaklasıyor

• Beni de o erkeklerin içine katarak konuşmuşsun "bir tek kişiye falan da yazmıyosunuz" , "sabahtan akşama kadar 30 kıza yazarsan illa biri cevap verir" bu yüzden kendimi savunma gereği duydum.

• Düzgün mesaj attınızda biz mi cevap vermedik 😒

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum, yazışmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Neden yabancı birine bilgi vereyim ki hep soru soruyorlar

0|0
    0|0
    • Hep soru soranlar var ama öyle olmayanlar da var

• Cok sıkıcı korkmaktan degil

0|1
    0|0
  • Güven bırakmadılar ki. Sende haklisin.

0|1
    0|0
  • Selam yaxan kişiye selam diyorum sonra birden cinsel meaaj atıyor hepsi böyle yapti bende engel atiyorum düzgün konuşan olsa konuşulur merak etmeyin

0|1
    0|0
    • Durum o kadar fena mı ya o kadarı da ayıp ama millet iyice çığrından çıktı.

• Bazıları selam bile yazmadan mevzuya dalıyor

• Yazık

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...