İstanbul Valiliğinden LGBT Onur Yürüyüşüne yasak, ne düşünüyorsunuz?

Alperen ocaklarının tehdidini bahane ederek vatandaş ve kamu güvenliği nedeniyle yürüyüşe izin verilmemiş. Bırakınız yürüsünler, güzel renkler görelim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Haber linki

#YasakNeAyol hashtagi ile twitterda da protesto ediliyor yasak...

0|1
22|33

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkcası farklı bu insanlarımızın kimliksiz yaşamalarını doğru bulmuyorum. Bilimsel açıdan durumlarının böyle olma konusunda hala çeşitli düşünceler tartışılmaya devam ediyor ancak bu tip yürüyüşlerin bu tip şekillerin gençler üzerinde çok farklı etkileri olabiliyor. Moda gibi bir tarz gibi algılayabiliyorlar bu durumu. Gerçekten bu şekilde olanları hariç tutuyorum ama biraz yanlış örnek olma durumu var. Bundan daha ziyade her dakika her an bombalar patlıyor. Bu insanların ölmesini de istemeyiz ayrıca. Kimse ölmesin. Karar bomba açısındansa yerinde buluyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçen Ramazan'da yapılanlardan sonra müstehak.

6|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• LGBT ve onur ne kadar " Zıt " kavramlar

7|7
    0|0
  • Mubarek gün İbneliğin lüzumu yok. Otursunlar evlerinde.

6|8
    0|0
  • gecen ramazanda cıplak dans edip saygısızlıklarını gösterdiler hatta rezaleti

7|5
    0|0
  • Arkacılar ne zamandır onurlu olmuştur hanımefendi? hangi tarihte yazar bu?
    #AntiLGBT
    http://i.hizliresim.com/AJyG4v.jpg

3|3
    0|0
  • ibneliğin onurumu olur

5|4
    0|0
  • LGBTT üyelerine saygım var ama LGBTT konseyi artık sokak ortasında seks yapmaktan çekinmiyor artık! Kaç keredir sokak ortasında sevişiyorlar ya... Bu kadar muhafazakâr -ki ben hiç değilim- olan bir ülkede bu yapılırsa, bu olur.

1|1
    0|0
  • Herkesin belaltinda ne halt yedigini gram umruma takmam ama boyle gereksiz bir yuruyuse kesinleikle karsi cikarim. Yahu bilader sen gay olabilirsin lezbiyen olabilirsin ama bunu illa herkes bilecek diye birsey yok. Yasa istedigin gibi ama yatak odani sokaga tasima.. Senin ne naneler yedigini bizim gozumuze sokma. Biz kadinlardan hoslaniyoruz. Sirf kadinlardan hoslaniyoruz diye onur yuruyusu mu yapalim? Sacmalamayin..

1|2
    0|0
  • Görüldüğü gibi devlet vatandaşını koruyamayacak kadar aciz. PKK nasıl şehit verdiriyor anlıyoruz. Şehirleri koruyamayan kirsali hiç koruyamaz

0|0
    0|0
  • Kimin nasıl yaşadığından kime ne? Kendisinş ahlak abidesi ve bekçisi olarak gören varsa etrafındakilere kadına kıza bakmamayı, nasıl adam olunacağını öğretsin. Kendisi biliyorsa tabi. Ya da genelevleri kapattırsın yiyorsa. Sözde siyaset yapıyorlar peh.
    Ayrıca her vatandaşın eylem yapma hakkı vardır. Devletin engellemesi bile yanlış.

1|0
    0|0
  • Onur yürüyüşüymüş peh. Hangi onur bu?
    Sonumuz lut kavmi gibi olacak Allah ıslah etsin

2|2
    0|0
  • bdp liler artık yürüyüş yapamayınca böyle bir şey düzenlemiş olabilir:D

1|4
    0|0
  • Onur kelimesi ile yanyana getilemeyeceği için böyle yapılmıştır doğru olmuş.

4|0
    0|0
  • Şunu düşünüyorum kızılayda , İstanbul'da bombalarıo zaman bu i... pneler niye yurumuyordu onu duşunuyom. yurumesinler bir zahmet

1|1
    0|0
  • Ben evrendeki her canlıya saygı duyan biriyim Lgbt İnsanlar için özel yasaların düzgün çalışma ortamalrının yaratılmasından yanayım fakat sen yuruyüşte İstiklalin göbeğinde Hiç olmıcak Davranışlar sergılenıyor. Yasaklanması kesınlıkle dogru bir hareket

0|0
    0|0
  • Ooo piti piti karamela sepeti
    Ooo topi topi lgbt kasveti.

0|0
    0|0
  • Öyle bir saçmalık mı olur ya
    Alırsın polisini korursun, vatandaşını.
    Herkesi kucaklayan AKP yine kucaklamamaya devam ediyor :D

0|0
    0|0
  • Bisi dusunmuyorum.

0|0
    0|0
  • #SapkinYuruyuseHAYIR
    Hodri meydan

1|1
    0|0
  • O kadar sorun o kadar dert varken kimseye zararı olmayan eşcinsellere takmışlar kafayı sen önce git ahlak bekçiliği yapıp da kendisi ahlaksız olan alperenleri yasakla

0|1
    0|0
  • iyi yapmışlar

0|1
    0|0
  • Valilik doğru olanı yapıyor,

0|1
    0|0
  • Otursunlar evlerinde nonoşlar totoşlar.

0|0
    0|0
  • Güzel güzel

0|0
    0|0
  • iyi yürüsünler de bu sefer dayak yerler benden sölemesi

0|2
    0|0
  • Totoşlara ölüm

0|1
    0|0
  • İyi olmuş

0|0
    0|0
  • En iyisini yapmis ne bu be terbiseyislerr

0|0
    0|0
  • Oneydi la ülkücüler dururken alperenden mi korkmuşlar bak heleee pabucumuz dama atılıyor

0|0
    0|0
  • Toplum böyle şeylere hazı değil ya

0|0
    0|0
  • Gayet yerinde.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 21

• -- için yürüyüşü mü hım bilemedim diyeceğim, kaldıracaklar.
    Neyse demiyorum
    iyi olmuş bence. yürüyüş için izne gerek yok.
    amacı saptırıyorlar

1|0
    0|0
  • Yuruyusu yasakladiklarinsa yok olmuyoruz

1|1
    0|0
  • Türkiyeden bir b*k olamayacağını bir kez daha anladık

1|0
    0|0
  • Isabet olmus

0|0
    0|0
  • actiklari hashtaga bak bide verilmemeli izin hic bir zaman ya ne hale getiriyorlar ulkeyi

2|0
    0|0
  • Bu bahaneler çok sıktı ya. Tayyibide meydanlara cikarmasinlar o zaman sevmeyeni çok belki biri hayrına öldürür falan. Çok saçma yok 23 Nisan bahanesi yok 19 mayıs bahanesi ne oluyor böyle ya.

0|0
    0|0
    • tayyibe laf edeceğine ar damarın çatlamış onu tamir etmeye çalış sokakta çırılçıplak soyunarak eylem yapacaksın öylemi başlarım öylesi lgbt üyelerine yavşaklar toplulugu

• faşist, mi dedin sen

• biraz daha zırvalarsan şaplak geliyor bilesin

• Bir sürü hırsız tecavüzcü elini kolunu sallaya sallaya geziyor sokakta. Onlar neden gezemiyor? Ne zararları var ne alıp veremedikleri var anlayabilmiş değilim.

0|1
    0|0
  • Her zaman böyle bu sürekli bir eylemi engelleme çabası var. Ama izin verilmeyince insanların düşüncesi değişmicek tabi ki yaptıkları şeyin tek açıklaması korku

1|0
    0|0
  • Rezillik olarak goruyorum.
    Fakat yasak olsun olmasin degisen bir durum yok bence

2|1
    0|0
  • Hahahah ulan ne günlere gelindi ya. İyi olmuş, inşallah hiç yürüyüş yapamazlar.

2|1
    0|0
  • Saçmalık!

0|0
    0|0
  • Alperen ocaklarınınki sözde :D giderler polise sığınırlar sonra da. Yadaklamaları da bir şeyi değiştirmiyor

0|0
    0|0
  • lgbt üyesi değilim ama saygı duyuyorum toplumda bu kadar dışlanmalarına karşı yürüsünler

1|0
    0|0
  • Yazik cidden belediye👎👎

0|0
    0|0
  • Bıktırdınız o yürüyüşü bu yürüyüşü ne kadar eziksiniz.

1|0
    0|0
  • Bahaneye bile gerek yokmus direk yasaklayabilirlermis, bir neden dahi gerektirmiyor cunku

1|0
    0|0
  • İsabet olmuş

0|0
    0|0
    • Profil ismin ve resmin hoşuma gitti. Bu dönemde böyle kızlar bulmak zor seni takibe alıyorum öyle kolay kolay takip etmem helal olsun.

• Diğer sorularda cevabını verdim.

0|0
    0|0
  • İptal etmek yerine korumak için önlem alsalardı keşke

0|0
    0|0
  • Biz böyle bir milletizde lgbtyi savuncaz lut kavmi savunduda neoldu

0|0
    0|0
  • İlgilendirmiyorlar beni

0|0
    0|0