Kızların ilgisinden bıktım artık?

bu kadar karizmatik ve yakışıklı olmak tanrının bir lütfu mu yoksa laneti mi bilmiyorum. öncelikle egoist veya kendini beğenmiş biri değilim. allah var yakışıklıyım. ama maalesef bazı bayanlar bu yakışıklılığımı kullanarak egolarını tatmin etmek istiyor ve bu benim çok gücüme gidiyor. beni bir cinsel obje olarak göreninden tut arkadaşlarına hava atma aracı olarak kullanmaya çalışan binbir tıp kadınla birlikte oldum. ben öyle olacak bir insan değilim. genelde yakışıklıların kafalarının içi boş olur ama ben gayet entelektüelim. yakışıklılığımla değil, genel kültürümle öne çıkmak istiyorum. bu dertten muzdarip olan arkadaşların fikirlerini merakla bekliyorum.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzel reklam yapmissin madem muzdaripsin neden hala burdasin ve sorun neden gizli degil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben yakışıklı olmadığım için birşey diyemem kardeşim :] ama kafamın rahat olduğu kesin :D

0|0
    0|0
  • Bende de aynı sorunlar var dostum. Yani şeytan diyor ki git estetik ol , bastır parayı ve çirkinleş. Ama işte para yok maalesef. :(

0|0
    0|0
  • İlk tanrı sonra Allah dogru yolu bulmussun 😂

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun be kardes uzuldum simdi😒

0|0
    0|0
  • 😂😂😂😂😂😂😂Yok Böyle Bişey

0|0
    0|0
  • Madem o kadar iddialısın , profil resminide koysaydın da görseydin yorumları..

0|0
    0|0
Yükleniyor...