Oruç tutmayanlar iftar çadırlarına girebiliyor mu?

Ben musluman degilim ve haliyle oruc tutmuyorum ama o sicakligi ve insanlarin saygili sevgili bir sekilde karismasini birlik olmalarini izlemek ve gormek istiyorum beni alırlar mi içeri acaba yoksa kovarlar mı sen giremezsin diye?

0|0
1239

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Gidebilirler.
    Oruç tutan tutmayan parası olan birinin gitmesini tavsiye etmem. Genelde yardıma muhtaç olanlar gidiyor e haliyle onların yerine gelenler olunca aç kalabilirler

1|0
    0|0
  • gidersin
    ama ortama uyarsan sorun olmaz :)

1|0
    0|0
  • Hayır yapmazlar, girebilirsin.

1|0
    0|0
  • Oruç tutmadığını söylemez ve iftar vaktini beklersin sorun olmaz

1|0
    0|0
  • sana serbest

1|1
    0|0
  • ne alaka sen müslümanmısın diye sormuyolar tek tek girerken oraya :D

1|0
    0|0
  • Degisiksik insanlar cikiyor bazen. Musluman oldugu halde oruc tutana saygi gostermeyenler varken sizin boyle dusunmeniz degisik geliyor tebrik ettim boyle bir dusunceniz oldugu icin

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Alirlar

1|0
    0|0
  • Girersşn nerden bilcekler tutup tutmadığınj

1|0
    0|0
  • Suratinda Hristiyan yazmiyor , yazsada kimse bisey demez bizim dinimizde paylaşmak sevaptır

1|0
    0|0
  • Önemli olan senin bunu hissetmek yaşamak istemen. O anı ambiyansı görmek istiyorsun ki bu çok güzel bir düşünce. İstediğin an girebilirsin seni kimse hiç bir şekilde yargılayamaz ve yadırgayamaz. Emin ol o iftar çadırına sadece karnını doyurmak için giden Müslüman gibi gözüküp müslümanlıkla alakası olmayan ne insanlar gidiyor :)

0|0
    0|0
  • Kılıçdaroğlu gibi ezan okunmadan suyu fondip yapmada :/

0|0
    0|0
  • Girer

0|0
    0|0
  • girersin, sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Alırlar tabiki neden kovalasınlar. Yanına müslüman bir arkadaşını al. Sana nelere dikkat etmen gerektiği konusunda yardımcı olur. Ezan okunmadan ağzına bişiler atarsın falan olay çıkmasın sonra. Bizim milletin sağı solu belli olmaz :D

0|0
    0|0
  • Kapı'da böyle bir amca seni bekleyecek: https://www.youtube.com/watch?v=2SiCpnPJssc

0|0
    0|0
  • gidersin ama ezan okunmadan yeme sakın ve cok açık secikte gitme

0|0
    0|0
  • Girersin başkan

0|0
    0|0
  • Gidebilirsin sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 11

• Girersin tabi :) Allah bir gün sana da oruç tutup iftar açmayı nasip etsin. Çok güzel bir duygu. Çünkü yediğin yemeğin değerini daha iyi anlıyorsun :) Şükrediyosun milyonlarca kez

3|1
    0|0
  • Oruç olmadığını bilemezler bilselerde kovmazlar

1|1
    0|0
  • Gecenlerde tv de paylastilar suriyeli cocuklari siradan cikarip kiziyolardi ne aci. Zannetmiyorum oyle bisey yapacaklarini normal degil cunku

1|0
    0|0
  • alnında yazmıyor oruç olmadığın

1|0
    0|0
  • Git tabi neden kovsunlar :)

1|0
    0|0
  • Ya saçmalama alırlar tabi neden almasınlar ırk din ayrı mı yapıcak halleri yok ya bence dene yani eğer istiyorsan birşey olmaz :)

0|0
    0|0
  • Gidebilir herkese açık

0|0
    0|0
  • Oraya almazlarsa bize gelebilirsin :/ sana manti yaparim

0|0
    0|0
  • Alırlar oruç testi yapmiyolar bir hohla bakalım :D

0|0
    0|0
  • hem müslüman değilim diyorsun bide böyle bişye katılmak istiyorsun ikile cabuk burdan dengesiz

0|0
    0|0
  • Girebilirler kimse karışmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...