Bana yardımcı olana en iyi görüş lütfen ciddi bir durum yardım edermisiniz?

Almanyada yaşıyorum ve almancam git gide çöküyor. Evde türkce arkadaşlarla türkce. Almanca konuşurken takılıyorum oysa geçen sene süperdim. Almancayı süper konuşmak için neyapabilirim? Rezil bir durum hiçkimseyle dialog kuramıyorum. Eylül ayında Allahın izniyle başlıcam okula bu sefer çok güzel konuşmalıyım üni ye gitmeliyim. Kitap pkuyorum ama sizce kitap yardım edermi? Of.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Almanyaya sonradan mı gittin yoksa doğma büyüme oralimisin?

1|0
    0|0
    • Oralıyım

• İch hätte damals ein sozialwissenschaftliches Gymnasium besucht, bleibe dram, dann wird das :)

• Das ist eine Fach- Oberschule, Gymnasiumun son iki veya 3 seneleri gibi..
      Wow Respekt, inşallah bende başarırım :)❤️

Erkekler Ne Diyor 4

• dil kediye benzer nankördür ilgilenmessen senden kaçar...

1|0
    0|0
  • Üzülerek söylüyorum sizde alamancı sendromu görülmektedir.

0|0
    0|0
  • almanyadami dogudun?

0|0
    0|0
    • Evetttt

• War schonmal auf der fos ( technik) konnte aber leider die Probezeit nicht bestehen weil ich mit Physik und Chemie nichts anfangen konnte.. jetzt werde ich es (Allah ın izniyle) mit dem Sozialen Zweig versuchen. Konnte mich leider nicht vorher über den Technischen Zweig informieren.. Durch das ganze auf und ab habe ich mein selbstvertrauen kaputt gemacht.. Almancamda haliyle kötüleşdi..

• anladim. 😃

• Film izlemek en kolayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet kitap inanilmaz faydali olur ve almanca filmler diziler vs. bakman lazim

0|0
    0|0
  • Kitap, dizi, film artık elinde ne varsa almanca hepsini oku izle dinle kendini geliştir ve daha az türkçe konuşmaya çalış (eğer öyle bir imkanın varsa).

0|0
    0|0
    • tamam inşallah yardımcı olur :(

• İnşallah canım

Yükleniyor...