Kız kavgasında ne yapmalıyım?

Yakın bir zamanda kavga olabilir bir kızla benim aramda ve hazır olmak istiyorum. Kız benimle aynı cüssede belki biraz daha zayıf fakat aynı boydayız. (Yaşasın balık etliler!) Kız daha önceden tecrübeli olabilir serseri bir tip çünkü. Sizce nasıl bir taktik izlemeliyim?
NOT: İşi kavgayla değil konuşarak halledin vs. diyenler olacaktır. Ben de o taraftayım ama ondan gelebilecek seviyesiz her atağa karşı hazır olmak istiyorum.

Yanıtlayanlara şimdiden teşekkürler.

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İlk atağı senin yapman lazım yoksa canın çok yanar, kavgalarda çoğunlukla ilk atağı yapan kazanır. Sadece saçını çekmekle kalma bir yere kadar sonuçta ilk önce o sana doğru gelirken çenesine veya burnuna yumruk atabilirsin (çene çok fena yapar ama çok riskli söyliyim) Sonra kafasından tutup yüzünü dizlerine çakabilirsin ya da kafasını bir yerlere arka arkaya vurabilirsin. Teknik falan bilmediğini farzediyorum eğer yumruk atmaya kalkışıcaksan orta parmağın diğer parmaklardan biraz daha önce olmalı ve sakın baş parmağını yumruğun içine alma senin canın yanar. Bide müsait yerine tekme veya diz atmaya çalış bizimki erkeklerinki gibi değil ama cidden çok acıyo harbiden yani :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bicak yanina sok cikar karnina sok en kemiksiz yeri zaten bir daha bu korkuyla ya yaklasamaz ya da kan kaybndan olur... kolay gelsin

1|0
    0|0
  • Saç çek

1|0
    0|0
  • Saçına yapış direk.

1|0
    0|0
  • Biber gazı 😂😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • parfiks falan az bişi kaslarını çalıştır zinde ol hızlı hareket et seri ol..

1|0
    0|0
  • ilk vuruşu sağlam yaparsan kazanırsın :D

1|0
    0|0
  • Saça odaklan ve saçlarını koru ;)

1|0
    0|0
  • Saçlarını bağla topla son ihtimal kazıtmayı düşün bile 😂😂 gerisi kolay

1|0
    0|0
  • Kavga yapmak hiç medeni değil bırakın beyinlerinin düşünceleriniz savaşsın

1|0
    0|0
  • direk burna yumruk çak

1|0
    0|0
  • Alacaksın çekirdeğini, oturup izleyeceksin. Futboldan daha zevkli lan :D

0|0
    0|0
  • İlk kıvılcımı sen atmalısın yani ilk sen davranmalısın sonra yere yatırıp istedğini yap :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bak öncelikle konuşmayla başla. Sakın saldırma. İlk adımı onlardan bekle ki gören olunca "onlar başlattı" diyebilesin. Bunun olması için de öz güvenli bir şekilde korkmadan konuş ve onu sinir edici laflar söyle. Sonrası Allah ne verdiyese. Sen sağ ben selamet 😊

1|0
    0|0
  • O sana saldıracağı sırada yani üstüne yürüyeceği sırada kesinlikle ilk atağı sen yap ve ona tokat at onun dikkati dağılınca saçlarına yapış ve yere yatırıp vur işte bu :d

2|0
    0|0
  • Asla seviyesine dusmeyeceksin kimsenin, uzak duracaksin sakin kalacaksın... Seviyesiz birseyde olsa şahsen benim görüşüm muhattap olmamaktır.

1|0
    0|0
  • İlk önce saçlarını topla :D göm kafayı burnuna, kasığa tekme vs vs :D hayal gücünü kullan ahahahah. Yumruklar seri olsun

1|0
    0|0
  • Allah ne verdiyse tekme yumruk son gücünle😂😂

1|0
    0|0
  • Saçına yapış döndür kanki, önünü göremesin yelloz 😅

1|0
    0|0
  • Bunu yapacaksanızda okulda yapmayın karın boşluğuna tekme at

1|0
    0|0
  • İlk hareketi kim yaparsa o kazanır, birde iyi kavga edemiyorsan saçını tut kafasını aşağı eğ tabi bence en iyi yöntem yumruk at burnu kirilsin fakat bunun sonuçlarına katlanmak zor en iyisi saça giriş.

0|0
    0|0
  • Kizin goguslerini aç 😀

0|0
    0|0
  • Karnına çalış ve sakın saçlarını kaptırma. Kızlar bazen çok fena tekme atabiliyorlar haberin olsun. Altta kalırsan canın çıkar. Kızı altına almaya bak

2|0
    0|0
Yükleniyor...