Sizce de kadınların her işi yapmaya mecburmus gibi algılanması haksızlık değil mi?

Ben bu durumdan çok muzdaribim
Erkek kardeşim var (hala annemin onu niye doğurduğunu sorguluyorum ) mal gibi yatar sadece evde kendi yatağını toplamaktan aciz.
Erkekler kadınlar narin yaratıklardır nolur bizlere de aciyin

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben evde çok yardımcı oluyorum annem yorulmasın diye

1|0
    0|0
    • Ne güzel yardım et iyi olur yarın bir gün evlendirsin elin kızına hazırlık olur

• Çalışan ile evleneceğim için onla da beraber yaparım zaten

• En iyisi senin yaptığın elin kizinada yüklenmemek lazım

En İyi Kız Görüşü

• Haksızlık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 1. si eşitlikten değil adaletten yanayım. Bu ne demek dersen, encrypted-tbn3.gstatic.com/images .
    2. si kadın narin erkek makina değil.
    3. sü kadın evde yatıcak erkek çalışacak diyenlerden de değilim. Ev işlerinin zorluklarınıda bilirim çalışmanın zorluklarınıda. Bu yüzden seçim konusunda kadınların özgür bırakılmasından yanayım ama biz evde çok yoruluyoruza konu gelirse adeletli olan tarafımdan konuyu tekrar tartışırız ve eğer asıl yorulan taraf bensem onu eşitleriz. O yüzden birşeyleri tastanam düşünmeden. Kendi içinde sorgulamadan karar vermek doğru olmaz.
    4. sü empati kurulmalı. Kadın erkeğin erkekte kadının halinden anlamalı. Saygılar

0|0
    0|0
  • haksızlık abi. kadın erkek eşitliği diyonuz hani nerde? kadınlar köle değildir , onlar başımızın tacıdır , bunu anlamayan bir toplumuz ne yazık ki... kadına hakettiği değeri vermek gerek.

1|0
    0|0
  • kadınlar erkek dediğin zengin, gladyatör gibi, maço, romantik, 25 cm uzunluk 8 cm çapında pipili, çok çalışkan elinden her iş gelen, kitap okuyan gerekirse doğa üstü olmalı diye diretirken bir çarşaf katlamaya yemek yapmaya iki üç iş yapmayı da şikayet etmeyin asıl siz erkeklere acıyın

0|0
    0|0
    • Ben ona a iyorum ama o hiç bana acimaz ben bu durumdan şikayetçiyim

• Baban Ne Diyor Annenin Doğurması Konusu Hakkında?

0|0
    0|0
    • Gülüp geçer ben bunu her söylediğimde kardeşim 20sine girecek o doğduğu günden beri sorguların niye doğurduğunu o yüzden o larda alıştı bu sözlerine

• Uzatmada git çay koy:/

0|1
    0|0
  • Ona bakrsan Erkeğin yaptığı her işi yapmak isteyenler de onlar kadınlar yani

Kadınları da başı boş bırakmamak lazım
    Rahata çabuk alışıyorlar (KUSRA BAKMA NE KADAR HAYIR DESENDE BU BÖYLE)

Ama erkeklerde üstüne düşeni yapmalı sen değil de baban dese 10sn :D
    Birde kadınların beklentisi bitmiyor

0|0
    0|0
    • Çok birşey beklemiyorum ki azcik işin ucundan tutsun canım çıkıyor evin her işine yatisecegim diye sırf bu durumdan evlenince iki ay temizlik falan yapmayacam sen anla halimi artık

• Evet anlıyorum empati yaptım bir kötü oldum Allah kolaylık versin
      En azından kendi pasağını temizlesin bari

• Sanarsınki dünyayı onlar kurtarmış :D

0|0
    0|0
    • Bence de sanarain erkekler kurtarmış dünyayı iki seksen yatmalar falan sanki bir kendilerin canı var

• Hm anladım

• kadınlar papatya gibidir nazik yumuşak davranmak gerekir, kimse için bişeyleri yapmak zorunda olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Ya hanımefendi senin kardeşin malsa diğer erkelerin suçu ne yemek yapan temizlik yapan bulaşık yıkayan etrafı toparlayan öyle çok erkek var ki sanırım onlardan haberdar değilsin.

0|0
    0|0
  • En ufak bir işinden ucundan tutunca alışıyosunuz sonra.

0|0
    0|0
    • Canım ne var yarın birgün evlenince kadınlarımızın dediklerini tutarsiniz ama hiç edemezsiniz su bacilarimiza bir yardım edelim diye

• ulan görende elınızde kazma kürek maden den kömür çıkarıyosunuz sanır sizin yaptığınız işi totomuzla yaparız biz

0|0
    0|0
    • Yapımda gorelim valla biz de rahat edelim artık

• İnş çıkarırlar

• inş canım ya:D

• haksızlık tabiki. keşke annen onu işe alıştırsaydı. çocuğıun olursa iş yaptır ona. iş yaptırılmazsa kız da olsa tembel olur

0|0
    0|0
    • Aynen alistiracam valla çocuklarım olursa yarın birgün elin kızı var ona yazık

• haksızlık tabikide

0|0
    0|0
  • Birde kardesini dinlemek lazim bence. Bakalim o ne diyor senin hakkinda.

0|0
    0|0
    • Birşey diyemiyor çünkü ben hakliiyim

• Orasina söz olmaz yoksa şimdiye onu öldürurdum 😂😂😂

• Iste bak abla kalbi nasil devreye giriyor seneye daha olgun dusunecektir emin ol. Insallah araniz duzelir benimde ablam vardi 1 gun kavga eder 1 gun can ciger olurduk bende az cektirmedim ona 😃

• bir ev işi yapınca totonuz kalkıyor sizinde

0|0
    0|0
    • Sizinkiler kalkmiyor işte sorun orda

• Pardon ne kalkmıyor evlendiğimizde bir gün işsiz kalsak parasız kalsanız bir gün ağzımıza edersiniz mk. Sabahın köründe kalkar işe gider adam türlü kansızın lafını çeker dünyayı içine alır siz bir 3v işi yapınca ay totom ağrıdı ay kolum ağrıdı beğenmiyorsan Çok yaşa de kurtulalım mal

• Neden narinmissiniz hani esittik

0|0
    0|0
  • Topla öyle hahah😄 kardeşin o

0|0
    0|0
  • Vurucam kırbacı

0|0
    0|0
  • yok ya öyle diyip işten kacacan demi çakallık yapma

0|0
    0|0
  • Kıyamam:(

0|0
    0|0
    • Kiyiyorlar valla 😭😭😭😭

• Yok yetiştirme yurdundan çıktım ailem olmadığı için orada büyüdüm

• Hm Allah yardımcın olsun 😔

Kızlar Ne Diyor 6

• kardeşime kıyamam, yatsın suyunu bile ayağına getiririm :))) manikür bile yapıyorum ben ona. tabi bu sadece kardeşime özel bir durum, aşkımız büyük bizim.

0|0
    0|0
  • Eşek olursak sırtımızdan da semeri eksik etmezler. Çalışıp meslek sahibi olmazsak evde hizmetçi görevini de üstleniriz.

0|0
    0|0
  • Evet, haklisin.

0|0
    0|0
  • Toplayiver canım . Kardesin osenin..

0|0
    0|0
    • Valla hiccccc toplayamam elimi tutmuyo toplasin

• Ataerkil toplumuz çoğumuz böyle yetiştik. Haksızlık tabi

0|0
    0|0