Ailemden bunaldım arkadaş?

Arkadaşlar 18 yaşındayım ailemi seviyorum saygılıyım 1 dediklerini 2 etmemeye özen gösteriyorum ama ailemden artık bunaldım yaptıkları hareketler annem babam birbirlerine karşı çoğu zaman soğuk davranıyor tartışıyorlar kavga ediyorlar küçük kardeşimde bana kafayı takmış her konuda beni şikayet ediyor abim şunu yaptı abim yok bunu yaptı hergün böyle şikayet içerisinde ailemi her ne kadar sevsemde mutlu deilim beni hayattan bezdirdiler sırf boşanmıyolarsa 17-18 senelik evlilikleri var diye boşanmıyolar yoksa boşanacaklardı ben biran önce ailemden uzaklaşmak istiyorum ayrı bir ev ayrı bir ortam öğrenci olduğum içinde henüz öyle bir seviyedede değilim bana ne öneriyosunuz kafam allak bullak yani küçük kardeşimde beni deli ediyor atarlı hareketler vurup kaçmalar vursam duvara yapışacak bide annemle babamla tartışcam 2 saat niye vurdun diye

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Al benden de o kadar benim ailemde de var böyle kopukluk aynısı resmen aynısı bizim evi anlatmissin

0|0
    0|0
    • İnsan belli bir süreden sonra artık bıkıyor keşke okul bitse işim gücüm olsa onlarla uğraşmak zorunda kalmasam

• Aynen aynen aynı dusuncedeyim sen yine erkeksin bende kizim kızken daha çok zor oluyor emin ol

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten üzüldüm bari üniversiteyi başka şehirde okusan 🤔

0|0
    0|0
    • Valla öyle bir niyetim var bakıcam artık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...