Artik isyan ediyorum (detay) ?

Konuya direk giriş yapmak istiyorum. Bastan soyluyorum saçma sapan yorumlar yapmayin kendinize saklayin. Yazim uzun olmuştur. Tamamini eksiksiz bir sekilde okuyan arkadaşlarima tesekkur ediyorum
Bu siteye geldim kayit oldum. Ve bazi sorularda goruşler yapiyorum. Benim kafaya taktigim Ciddi olan konular ayaklar altinda burasi resmen çocuk yuvasi olmuş. Gercekten çocukca hareketler var inanilmaz sinir bozucu. Kizlar bu boy takintisi hele ya bir kişi sizi sevdiyse sizi begenirse tüm kusurlarinizla sever. Herkesin bir nasibi bir vakti vardir. Ne bu acele. Nedir bu cinsel istek arzusu. Bu kizlar neden boyle. Aileniz bu olanlari duysa hoşunuza gider mi? Sizler ne yaparsaniz yapin kendinize yaparsiniz. Burada genel itibariyle sahte isimler ve hesaplarla dolu. Kimse kimsenin gercek yuzunu bilmiyor. Kimseyle de ciddi bir arkadaşlik kuramiyor. Dost olamiyor. Belki olanlar vardir ama nadir. Bazen o kadar cok sacma sorulara denk geliyorum ki artik yuhh diyorum. Bu nasil zihniyet bu nasil gençlik. Benim yaşım 21 sizler gibi bir bireyim. Yaşanmişliklar beni çok olgunlastirdi. Yaptigim hatalar oldu hepsinde ders almasini bildim. Buranin seviyesi cok düşük. Yazmiş oldugum sitem mesajimda kendinizce bazi yerleri cekip laf sokmayada çalisirsiniz.. Arkadaslar burasi ne evlilik programi nede arkadaş bulma sitesi. Varsa sorular hakkinda tecrubeniz yorum yaparsiniz. Sinırinizi bilerek.. abuk sabuk sacma sapan yorumlar yapilmaz. Biz burada hepimiz arkadaşiz ve birer kardeşiz.. ancak kimse kimseyi tanimiyor. Kimse kimseye guvenemiyor. Cok fazla yanlis anlasilmalar. Oluyor. Burada belki sohbet ederek etkilendiginiz birileri olabilir. Herkes bir ve ikinci şansi hakeder ama ucuncu şansi asla vermemelisiniz. Yoksa uzülen sizler olursunuz. Hayat çok yalan cok garip. Herseyin kiymetini bilmek gerekiyor. Birbirimizi kirip dokmeden sahip cikarak. Bu sitenin duzelmesini ve seviyesinin yukselmesini istiyorum. Biraz kendinize gelin. Aynana bir bakin ben ne yapiyorum diyin..

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• 👏👏👏 helal olsun söylenmesi gerekeni soyledin

0|1
    0|0
Yükleniyor...