Alevi kızları güzel olur derler bu söz doğru mu?

Mavi gözlü ve buğday tenliyim. Arkadaşlarım alevi misin diye soruyorlar, nerden anladin diyorum mavi gozlu ve guzelsin diyolar. Boyle bir sey var mi gercekten yoksa söylenti mi?

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Alevi diye bir ayrım yok ama görüş olarak aleviler candır bende aleviyim :)

1|0
    0|0
    • Öyle gerçeken😊 Candır aleviler😊

• Aleviyiz ve çokta mutluyum eğer alevi doğmasaydım tercihim olurdu 👍

En İyi Kız Görüşü

• Alevi kızlar değil de Sivaslı kızların güzel olduğu doğru. Aleviler zaten genellikle Sivaslı oluyo. Bu arada bütün mavi gözlüler güzel değil

1|0
    0|0
    • yanlışın var.. bende sivaslıyım sivasın kızları güzel değil çok az nadir bir kaç tane güzel bulabilirsin geneli çirkin... alevilerin geneli sivaslıda değil sivasın geneli alevide değil.. alevi türkiyede 81 ilde var genelleme yapmak yanlış sivasa gelince sivası ben kendim bilirim orda doğdum büyüdüm sivasın aleviside var inkar etmem alevi var sünnide var tarikatçısıda var sofiside var kürdüde var türküde var ülkücüsüde var çerkezide var eskiden ermenilerde varmış sivasda yaşayan.. şu an yok gibi.. sivasa alevi genellemesi yapmak cahillikdir.. hayatında hiç sivasa gitmemiş biri bunu söyleyebilir sivasın heryerinde camiler tekkeler tarikatçılar kara çarşaflı kadınlar takkeli erkekler tarikatçılar çokdur fazladır.. pek çok cami imamı imam hatip hocası sivaslıdır

• @emresdalf biliyoruz

Erkekler Ne Diyor 22

• yöre ile alakalıdır

1|0
    0|0
  • Alevi kızlarını ben melezlere benzetirim (tenk tonu olarak) güzel olurlar gerçekten..

1|0
    0|0
  • valla gerçekten iki alevi kız gördüm biri güzeldi birininde ağzı büyük güzel değildi o yüzden ortalar

1|0
    0|0
  • Ne alakası var ya ç, mavi gözlü güzel kızların hrpsi alevi sanki. Alakası bile yok. Ayrıca ben daha bugüne kadar sarışın mavi gözlü bir tane bile alevi görmedim.

0|0
    0|0
    • Var, ben cok gordum.

• Öyle bir genelleme yok. Ayrıca alevilik bir ırk değil ki yani ırksal bir özellik olsun. Geneli de sivaslı, tuncelili falan onların arasında da hepsi esmer.

• Imkansiz

Alevi Kızları çirkin olur

0|0
    0|0
  • Ne alaka :D

0|0
    0|0
  • Bana çirkini rasgelmis demekki:((

1|0
    0|0
  • canların hepsi güzel ve çekiciler...

1|0
    0|0
  • ALLAHIM Bu Mübarek Cuma Gününün Yüzü Suyu Hürmetine. Amin!

0|0
    0|0
  • MAŞALLAH

Genelde güzel oluyorlar memleket neresi?

1|0
    0|0
  • Burada gördüğüm en anlamsız sorulardan biriydi

0|0
    0|0
  • yok..

0|0
    0|0
  • hayir cirkin olurlar erkek gibi

0|1
    0|0
  • çok boş bir soru

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • Buranın kızları güzel buranın erkekleri diye olan şu saçmalıklar ne zaman bitecek?

0|0
    0|0
  • akayının ameke

0|0
    0|0
  • Foto at görelim

0|0
    0|0
  • İlk kez duyuyorum ve güzelini hiç görmedim

0|0
    0|0
  • Alevilik ırk değil ki nerden bilelim. Türkiye'deki diğer kızlarla aynısınız işte.

0|0
    0|0
  • dorudur

0|0
    0|0
  • mavi gözün aleviyle ne alakası var iyicene saçmalamışlar.. mavi göz avrupalılardada var ona bakarsan her mavi gözlü alevimi oluyo..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Duymadim oyle bir sey

1|1
    0|0
  • Ne saçma bir soru bu 😂

0|0
    0|0
  • Bende esmer mavi gözlüyüm... alevi degilim... ne alakaymis bu ya?

1|0
    0|0
  • Boyle bir seyin var olacagina inandin mi gercekten :D

0|0
    0|0
  • Söylenti

0|0
    0|0
  • bilmem tanıdığpım çok sevdiim alevi arkadaşlarım var ama öyle ahım şahım güzellikleri yok genelde esmer oluyorlar

0|0
    0|0
  • Biride bana twitter'dan sen azeri misin diye mesaj attı Hayır neden dedim çünkü güzelsin dedi. Alevi kızları güzeldir diye bir genllemeyi ilk defa duyuyorum zaten her millet ırk ve din için güzellik genellemesi var bir tek Türk kadını için çirkinlik genellemesi var neden böyle anlamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...