0850 ile naslayan numaralarla ilgili bilgisi olan varmi?

3 gundur 0850-650-01-53 numara beni gunde 10 kez ariyor, acmiyorum, actigimda da kiminle gorusuyorum diye soruyor, size kim lazim diyorum her seferinde baska bir isim veriyor, yanlis anladiniz diyorum, en son bikac dakka once aradi ismimi soyledi sizinle mi gorusuyorum diye, evet dedim, yuzume kapatti, dolandrici mi bu numardan arayanlar sizce?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• benikimariyor.com/Numara-Sorgulama/08508505375

Telekom satış işleri için 0850 ile başlayan hatları ayırdı. Ancak illa satış olması da gerekmiyor, geri aratarak kontör yedirenler de var. Ve bu hatlar para ememediğinden kampanyalı cep hatlarından aranamıyor, gidip sabit hat bulun diye bir bant geçiyor.

Kısacası gereksiz, engelle gitsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• eskiden 444 lü telefonların yerine kullanılan kurumsal numaradır meraklanma mesela 0850 22 0 900 ile finans bank gibi

0|1
    0|0
  • Benide arıyorlar çözemedim daha.

0|0
    0|0
  • 0850 ücretsiz ip telefon hatlarıdır. Bu kadar sık arıyorsa akıllı telefonlardaki engelleme fonksiyonunu kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bankadır.

0|0
    0|0
  • Şirket numarası olabilir android se telefonun internette varssa CİA diye program var gizli değilse kim olduğunu gösteriyor

0|0
    0|0
  • telefonuna cia diye uygulamayı yükle arayanı gösteriyor engelle o numarayıda

0|0
    0|0
  • Naşlayan 😂

0|0
    0|0
  • Engelle

0|0
    0|0
  • Açma.

0|0
    0|0
  • bulaşma

0|0
    0|0
  • yok bacım

0|0
    0|0
  • engelle gitsin ben acmyorum bile. bankaların ne dediği belli değil 444 le ararız biz diyorlar

0|0
    0|0
    • turkcesi kirik bir adam konusuyor actigimda

• sana şifrenizi biliyor musnuz falan derler slak slk sorular sorarlar ..

Kızlar Ne Diyor 2

• bazı bankaların numaraları da öyle oluyor

0|0
    0|0
  • yurtdışı mı acaba veya ev telefonudur başka şehirden

0|0
    0|0
Yükleniyor...