Bu kızı ne yapmalı? Herkesin tuttuğu kendine 😡?

Benim bir arkadaşa, bittikten bikaç gün sonra reglin tekrar başladığını söyledim iyi oruç yedin irem sende diyo lan sanane ben 2 yıldır beklediğim insan dönecek ümidiyle hicbir erkekle konusmayan bir insanım kendi kapalı bide sevgilileriyle yemedigi bok kalmadı hala daha oruca namaza laf edebiliyo sinirden ölecem!! Günde 3 kez kullandıgım ilaçlar var kan, demir vs. Hiçte açıklama yapmadım sanane tutmuyom diyip geçtim allahım yarabbim ya yılların dostu diye diye tepeme çıkardım bunları!! Siz olsanız ne derdiniz?

0|1
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bosver reddet arkadasliktan

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle birini arkadaş katagorisine koymam

1|0
    0|0
    • Geçen diyoki Allaha inanmayan biriyle arkadaşlık edersen sende onun gibi olurmuşsun oyüzden iyiki Gamzeyle küsüz diyo. (Gamze ateist benim 5 yıllık arkadaşım) bunu çok kez zina yapmış birisi soyluyo ınanirmisin? Biz de tam tersi 😅

Erkekler Ne Diyor 5

• Sinirlenmekte gayet haklısın ama böyle insanları çevrende tutma. Bu insanar din konusunda ağzından çıkan herşeyi pervasızca söylerler. Çünkü bu ülkede oruç tutan insan diğer insanların oruçlarını sorgualama hakkı buluyor kendinde. Bu insanları çevrende tutma zira bu insanlara dert anlatman mümkün değil, anlaşman hiç mümkün değil. Ne güzel demiş atalarımız "cahilden dostun olacağına ermişten düşmanın olsun". Allah kabul etsin tatlım takma kafana.

1|0
    0|0
  • sen bana yolla onu ben onu meydanda bir güzel ağzından burnundan kan getirerek bayıltayım zaten kinliyim insanlara

1|0
    0|0
  • baya bir aç kalmış öyle açlık değil yani baya baya aç kalmış garibim

1|0
    0|0
  • önyargıyla yaklaşma bana derim benim ibadetim Allaha sana değil her şeye karışma derim

1|0
    0|0
    • Dindar biri olur akıl verir anlarım saygıyla da dinlerim ama hem kapalı hem yemedigi bok yok bana akıl veriyo hadsiz

• insanların iç yüzünü görünce çoğundan uzaklaştım ben insanları fazla kaleye almıyorum artık

• Oruc yemekle bekledginin arasindaki baglantiyi cozemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her kapalı kendini aşırı müslüman görüyo ya ona sinir oluyorum

2|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon öncelikle. Herkesin ettiği kendine. Takma ya bu kadar söyler dururlar hepsini kaile alacak olursan sinir küpü olursun tabi. Dinliyormuş gibi yap çoğunda salla gitsin.. 😄

1|0
    0|0
  • Dinime küfreden Müslüman olsa ya

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...