Lütfen bana fikir verin düsünmekten fikrim yorgun artık uyuyamıyorum:?

Arkadaslar 3 yılllık bir ılıskım var. Durumumuz iyi degil. Özellikle evimiz cok kotu durumda. evlenmeyi dusunuyoruz ev sorun olur mu yani ilerde ailesi ya da kendisi yüzüme vurur mu :?
iki ablam var evli onların kaynana kayınpederleri cogu kavgada yuzlerine vurulmus. E
v gercekten cok kotu durumda banyo mutfak yok cok kotu yaptıracak durumumuz yok :(
sevgilimin durumu bizimkine gore cok cok ıyı.
Cok moralim bozuk nasıl olacak bilmiyorum sasırdım kaldım. Dogru düzgün oturacak birsey yok duvarlar dokuluyo :( hıc bu kadar caresiz hıssetmedim 2 aydır aglamaktan bir hal oldum. Teyzelerım bile en ufak tartısmada evi yuzumuze vuruyoo :( cıkmazdayım arkadaslar ruhum daralıyo napıcam?

1|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ayıp etmişler. Öyle insanları kafana takma. Sevgilin iyi biriyse seni sen olduğun için kabul eder, öyle kabul etmeli. Mal geçici. Böyle şeylere takılıp üzülme sen önüne bak, okuluna işine, hobilerine, eglen, gül ve gez hayat çok kısa. Evlenince beraber umarım güzel bir yuva kurarsiniz.

0|0
    0|0
    • ya gercekten kafam beynım donmuss durumda ısın ıcınden cıkamıyorum

• Yaşın küçük, ama olgunlastikca anlayacaksınki böyle insanları kale bile almamaliydin. Kafan karışmasın, insan geldigi yerden, durumdan utanmamasi lazım. Böyle başladı diye böyle gidecek değil. Dedigim gibi, çalış, çalış ve çalış, kulağını kapa, sevdiğinle sırt sıra verin, cok güzel hayatın olur inşallah. Ezilmemek senin elinde, başkalarına bunu yapmaları için izin verme!

Erkekler Ne Diyor 1

• onu yzünüze vuranlar insanlıklarını bir sorgulasınlar sen ağlama boş yere tam tersine başın dik gez. onu yapacak kişileride hayatında tutma zaten çocuk seni sen olduğun için istemeli ailesini de frenleyecek olan o her konuda üzülme sen

1|0
    0|0
    • ya arada fark var ıstmeseler anlarım. Acaba sorun olur mu ama sorun olmayack bir ev degil berbat ablalarımın kaynanaları cok sey söylemisti :(

• yıpratma kendini hayatn tadını çıkart üzülerek bişey elde eden olmamış şimdiye kadar

• haklısın

Kızlar Ne Diyor 2

• Ailenden ve evinden utanma mali olarak herkes eşit değil ve anne baban sizi iyi yetiştirmiş mühim olan bu eşyalar değil insanlar yaşar ve evet kendini bilmez çoğunluk olarak yüze vurulur ama sen de böyle durumlarda altta kalma baban çalıp çırpsa kursağınızda yetimlerin halkın haram parası olsa daha mı iyi.
    Adam gibi alın teri ile kurulu bir hayat saygı duyuyorum ailene ve sen de saygı duy kendine ailene ve evine. Hepimizin sonu 2 metre mezar istersek dünya'nın tapusunu alalım kaç yazar emanet hepsi kardeş.
    İnsan insan olsun gerisi önemli değil bence. Bugün O kişilerin durumu varsa var yarın garantili mi kötü olmayacakları büyük konuşmamalı kimse ne zenginler batıyor bir gecede. Para gelir gider can sağ olsun.

0|0
    0|0
    • evet dogru kardesim ama ablalarımdan sonra ya benım de basıma gelırse

• sasırdım kaldım
      ablama kaynanası gel bsk ketıl boyle calıstırılır chıl cahıl bakma bulasık boyle yıkanır
      dusa gıırnce ablama sunu yap bunu yap dıye dıye 70 kılo kız 1 senede 50 kıloyA Dustu her gelıısnde aglıyo bızde beraber aglıyoruz

• Bak kardeşim O insanlar gerçekten iyi olsalardı sizin eve de eş dostlarından katkı yaparlardı kötü niyetli bir yaklaşım insanlar ömründe ev sahibi olmadan bir anne babaya sahip olmadan ölüp gidebiliyor.
      Siz ailenize sahip çıkın kaymakamlık var yardım dilekçesi ile işlem yaptırabilirsiniz dediğim bir yardım eli de arayabilirsiniz.
      Komşusu aç iken tok yatmayan nice can var bu ülkede ağlama bunu yenmenin yollarını ara ve anne babanızı sevin Onlar bu yokluğa rağmen sizi bırakmamışlar saygı duydum ben yapabilir miydim bilmiyorum

• Sevgilinin karakterini bilmek gerekir

0|0
    0|0
    • ya Şu an bile aglıyorum.
      cevresi birsey der mi

• Hım sen çalış hala bekarsın birikim yap sonra ordan burdan düzeltmeye çalış

• denedim ama ablalarımın ceyız borclarını ancak kapattık benım calısmamla

Yükleniyor...