Bursada yaşamak bukadar zormu?

Bursada yaşıyorum diyorum herkes beni hergün iskender yiyorum sürekli uludağa çıkıyorum kayak yapıyorum kestane pişiriyorum durmadan şeftali yiyorum falan sanıyor?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• en güzel şehirlerden biri iştee kalabalık bir şehir oluyor sadeceee

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bursalı arkadaşım olduğundan anlıyorum seni o da aynı şeylerden şikayetçi :D ayrıca çok güzel bir şehirde yaşıyorsun bursayı severim ben bir kere gelip hiçbirini yapamadan dönen biriyim inşallah bir daha gelirimde yapabilirim o saydıklarını aklımda kaldılar :D

1|0
    0|0
    • Kesinlikle yapmalısıın canım :) Herzaman bekleriz <3

• İnşallah canım ya teşekkür ederimm :)

Erkekler Ne Diyor 22

• 😄😄😄 Tanışmakta olduğu insana ilk sorusu "nerelisin" olan ve "ooo yakınız hemşo" ile devam eden sohbet sahipleriyle aynı kafa

1|0
    0|0
  • Bursa deyince : Bursa çocuğum heryerde çarpışırım aklıma geliyor

Yav orda okadar çok yumuşak var mı gerçekten merak ettim :D

1|0
    0|0
  • Mallar işte

1|0
    0|0
  • Bunların hepsini hergün yapsan nolur hayat muhteşemmi oluyormuş denyolaklar:/ Neyse bursaya geldim tarihi yerleri ve kabirleri gezdim güzel yer severim bursayı

0|0
    0|0
  • Hahaha Aynen, hatta gerçekten ilk söyledikleri şey durmadan kebap yiyorsun ne güzel olmuştu 😁😁

1|0
    0|0
    • hahha :D evet sabah kahvaltıda falanda yıyoruz hatta :D öğlende uludağa cıkıp şeftali yiyoruz bir kasa dalından. D

• hahahah süpersin :D

• Biliyorum ama teşekkür ler yinede 😁 sende fena değilsin

• ne güzel işte keşke bende hergün bunları yapsam

1|0
    0|0
  • bu kadar saçma bir tez göremedim. sökede yaşıyorum pamugu meşhur hergun pamukmu tıkıcaz yani

0|0
    0|0
  • Yapmıyor musun o dediklerini gerçekten? Ee o zaman yaşama Bursada bence sen.

0|0
    0|0
  • Demek ki.

0|0
    0|0
  • Bursa'da okudum, öyle sanıyolarsa baya yanılıyorlar, orda okuyanların çok azı uludağa çıkıyo mesela :D

0|0
    0|0
  • Daha kötüsü inegölde her gün köfte yediğimizi mobilya yaptığımı sanıyolar

0|0
    0|0
  • Hahaha 😂😂 manyaklar

0|0
    0|0
  • Yap sende... Sanmasınlar...

0|0
    0|0
  • 😂😂😂😂yazik ya

0|0
    0|0
  • bursada yaşayıpta iskender yememek olur mu? geçen gün kumladaydım gerçekten iskender harika orda..

0|0
    0|0
  • şeftali bahçeniz vardır belki:)

0|0
    0|0
  • Bunları yaptığımız zamanlarda oluyor ama her zaman değil yani 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Bursamı özledim sen sorunca :) Süper bir il. Evet öyle yaşıyorsun bursada olunca

0|0
    0|0
  • bence evet

0|0
    0|0
  • Olabilir. Bende Antalya'da yaşıyorum her gün deniz , disko bar geziyor zannediyorlar ama bak ben burda sürünüyorum :D

0|0
    0|0
  • bende bursada yaşıyom

1|0
    0|0
  • Seffali diyosun :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bursa 4. büyük il bana göre :D Kardeş sen de demek ki yansıtmıyorsun çektiğin zorlukları çevrene gururlu duruşundan fazla kuruyorlar bence de sen de artık ucu ucuna denk geliyor falan milletin işi yok konuşup konuşup dururlar takma kafanı sana bir şey olmasın.

1|0
    0|0
  • Zor oldugunu duydum

1|0
    0|0
  • Evet öyle dersin kim bilecek :D

1|0
    0|0
  • Ahaaha

1|0
    0|0
  • aaa ne alaka

1|0
    0|0
  • Hahhaha neden öyle sanıyor peki

1|0
    0|0
    • Bunlar bursa denince ilk akla gelen şeyler ya :D Uludağ kestane şeftali iskender :D

• Ona bakarsan antep urfa deyince millet kebapla yaşıyor diye düşünmez kimse
      Seni öyle sananların akıllarında tuhaflık var haha

Yükleniyor...