Baylar Bayanlar Sizlere kooooocaman bir sorum var özellikle kızlara koooocaman detaylar ayrıntıda düşünceleriniz neler?

Herkese merhabalar! Kendi forumumu kuruyorum ve konu başlıkları hakkında araştırma yapıyorum ve konu başlıkları konusunda tıkanıyoruz, sadece erkeklere yönelik değil bayanlara da yönelik bölüm açmayı istiyorum kızlar bu konu'da sizin yardımınıza ihtiyacım var, hocalarım arkadaşlarım ile görüştükten sonra bana bu kategorileri söylediler sizden ne gibi fikirler çıkacak :D

Bilgisayar, Televizyon, araba, Kullanıcı deneyimleri, oyun rehberleri, hosting firması, vds reseller, teknoloji her telden teknoloji, Linux, php ve warez yazılımlar, tarih konuları, warcaft, Astronomi, astroloji, absürt konular, bilişim, telefon, oyun, fps oyunlar, futbol, magazin, bilimsel gelişmeler, sağlık, özellikle kilo ve obezite, makyaj güzellik, doğal kozmetik ürünleri, saç bakımı ve modelleri renkler,

Herkesten düşüncelerini şu olsa daha iyi olur dediklerinizi bekliyorum çünkü, Her telden forum açacağım kızlar sizin için oldukça büyük ve derin bir kategori açmayı planlıyorum fikirlerinizi lütfen belirtin

1|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Rekabetin olduğu zor bir seçimden geçiyorsun. Benim sana bu konuda tavsiyem konu başlıkları yerine;
    Nasıl bir rekabet ortamında olduğunu fark etmen ve bu konuda 'SEO' çalışmalarıyla ilgili fazlasıyla bilgilenmen, sosyal medya'nın işlerin üzerindeki etkisini öğrenmen ve rakip olarak gördüğün sitelerden farklı insanlara ne sunabiliyorsun bunu bulman yönünde.

0|1
    0|0
    • çevremde her telden insan var dostum, seo sıkıntı değil parasını bastırıp da yapabilirim.

• Yalnız 500 $ vermeye benzemez. Forum anahtar kelimesinde ilk üçe çıkmak için 15 bin civarı belki daha fazla para gerekir.

• yok bundan sonra seo ve ddos savunması dışında para vermeye niyetim yok :)

• Cinsellik koymassan o platform tutmaz aga 😀😀😀 koy oraya cinsel sohbet gibisinden bisey patir patir dokulurler

0|1
    0|0
    • Cinsel içeriği yerleştiremem her yaştan her telden insan geleceği için uygunsuz olur.

• Tamam haklisin oyle bir yere konulmaz ama benim demek istedigim burdada cinsel icerik var burdada 13 yasindaki cocuk var ☺️

• Cinsel içeriği bay ve bayan bölümünü özel hale getirince yapabilirim ama o zamana kadar olmayacak :) 13 yaşındaki bebeyi bulunca ihbar et

Yükleniyor...