Aile dediğin nasıl olmalı?

Aile dediğin nedir?

1|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgi saygı içinde her türlü durumu birbirine kenetlenerek atlatmaktır aile.
    Sofraya beraber oturup beraber kalkmak
    Koltuğa ip gibi dizilip birbirinin omzuna yatarak televizyon izlemektir aile.
    Birbirine yardım etmek hizmet etmektir aile.
    Babanın çayı bitince getirmek , hep beraber aynı saatte uykuya dalmaktır aile.
    Ailede küslük dargınlık olmaz. Olsa da en kısa sürede giderilmelidir.
    Çünkü ailenin aileden başka kimsesi yoktur. Ne yaşanırsa yaşansın 4 duvar arasında kalmalıdır.

Aile önemlidir. Toplumun en küçük birimini oluşturur. Tüm aileler sorunsuz güzel olsa. Tabi sorunsuz aile yoktur mesele sorunları atlatmak kırılan kalpleri onarmak gönülleri almak yürüdüğün yola devam etmektir.

Ailelerin iyi olması sokakların iyi olması mahallelerinin iyi olması daha da büyüğü ülkeyi oldukça etkiler. Nerede o eskiler nerede?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim şuanki ailem herkes bağımsız abim ilgilenmez babam ilgilenir ama hep küçümser annemde bağırır çağırır huzur yok açıkcası yemek saati falanda yoktur evde ama hayalimdeki anne baba iyi anlaşır akşam beraber yemek yenir haftasonu güzel bir şekilde ailecek geçirilir her soruna hep beraber gögüs gerilir herşey beraber yapılır çocuklar uzak tutulmaz aşağılanmaz falan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Kültürlü olmalı. Olgun biraz da yaşı büyük olmalı. Geçmişte yaptğı hatalardan ders çıkartmış olmalı vs

2|0
    0|0
  • Aile dedigin ben kendi evimde uyurken abilerimin ablamin bababaminda rahat uyumasi.. Cocuklarim Gezmeye gidiyorsa yigenlerimde gitmelidir.

Aile budur benim icin.

1|0
    0|0
  • İki kişi ideal olanı...3 kişi güzel 4 kişi yeter... Fazlası zor... Çekirdek aile tercihim olur... Anne baba varsa onları çöpe atmayız... Büyük bir evde birlikte yaşamak güzel olurdu... O zamanda 4 dedik 5 -- 6 olur... Olsun...

1|0
    0|0
  • aile dediğin ufak sebeplerden tartışmamalı bu yüzden hiç aile olamadık

1|0
    0|0
  • Benim için hiç birşey. Arada bir para üç beş kuruş para verirler; karşılığında da başa g*te kakarlar.

1|0
    0|0
  • İçten Sevgi, Saygı, Hoşgorünün olduğu güzel bir topluluk olmalı.

1|0
    0|0
  • Insanlari kurtarmak, biseyler avlamak, Aile isi

1|0
    0|0
  • Çekirdek.

1|0
    0|0
  • sevgi saygıı bol bol..

1|0
    0|0
  • Çocuklarına para vermenin derdine düşen değil çocuklarına sevgi şefkat ve ilgi vermenin ve de bir takım inanç değer ve benzeri gibi kavramlar yüklemenin derdinde olan şuurlu anne-baba
    Bence iyi bir aile böyle olmalı

1|0
    0|0
  • sevgi saygıı

1|0
    0|0
  • Mutu huzurlu

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama bizim gibi olmamalı

1|0
    0|0
  • Birbirlerine saygılı ve sabırlı olan bireylerolmalı

1|0
    0|0
  • saygı sevgi anlayış

1|0
    0|0
  • Saygi sevgi sadakat aksam yemeginde aile nufusu tam olmali

1|0
    0|0
  • Her akşam yemeğinde beraber olmalı aile

1|0
    0|0
  • Değişir kişiye göre

1|0
    0|0
  • Bir birilerini idare edebilmeli yeri geldiğinde alttan almasını da bilmeli gurur bitirir her şeyi

1|0
    0|0
  • Birarada, huzurlu

1|0
    0|0
  • matrak

1|0
    0|0
  • Anne baba çocuk

1|0
    0|0
  • aile dedıgın benım aılem gıbı olmalı :) kusura bakmayın ama oyle :)

1|0
    0|0
  • Birbiriyle ilgili alakalı sohbet halinde olmalı

1|0
    0|0
  • Saygı sevgi anlayışlı olunmalı karşılıklı birlikte olmak hep

1|0
    0|0
  • iyi olmalı

1|0
    0|0
  • namazında allah korkusu olan etrafına yardım eden birbirine sabrı aşılayan saygı ve sevgisi olan bir topluluk olmalı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• birbirine sahip çıkan herşeyini evladına küçükten öğreten. dini öğretiyorsa siyaseti kültürü yoksunlaştırmayacak şekilde. kız erkek ayırmaksızın temizlik çamaşır ymek. sevgi saygı dışarda davranış eğitim

2|0
    0|0
  • Küfür etmeyen her boka bağırmayan bir baba kendini işe yaramaz biri gibi hissettirmeyen bir anne bir kardeşinin de olduğunu hatırlayan kardeş ile aile olur

1|0
    0|0
  • Annem ve babam benim en iyi dostlarimdir hayattaki her seyimi anlatabilirim onlara saygiyla karsilarlar her zaman aile dedigin boyle olmali

1|0
    0|0
  • aileye benzemeli

1|0
    0|0
  • Değerli olmalı

1|0
    0|0
Yükleniyor...