Birinin kullanmadığı eşyayı yani eskisini kullanmak suç mu ayıp mı?😞😞?

Arkadaşlar durumumuz pek iyi değil komşular ve çevremdekilerin verdiklerini yıkayıp ütuleyip kendime uygun bir şekilde giyiyorum. Gecen bir arkadaşım ben olsam utanirim dedi kafama kaç gündür takılıyor ayip birşey mi off çok kötüyüm ne kadar çok seviyosun eskiyi dedi ben sanki istemem gidip zevkime gore almayı neden boyle insanlar 😞

0|0
22|17

En İyi Erkek Görüşü

• Oha.. O ne biçim arkadaş? Kardeşim benim bunda utanılacak bir durum yok. Ama insanlar bunu garipseyebilir. Arkadaşın tam bir ergen ve yerinde olsam ona fazla güvenmezdim. Sana böyle bişey söyleyebilen daha neler söyler.
    Allah sabredenleri sever. Elbet senin de bir gün gidip mağazalardan kiyafet seçtiğin günler gelecek inşallah :)

0|0
    0|0
    • Ben halimden memnunum iyi kotu var başkasının olsa bile idare ediyorum

• Ne güzel sana.. Yaa sen ne iyi insanın öyle.. Duygulandırdın ve utandırdın beni.. Durumuza şükretmeliyiz gerçekten.. Rabbim seni mükafatlandırsın.. Eğer bir ihtiyacın olursa.. Herhangi bir konuda.. Çekinme.. Allah rızası için yardım etmek isterim. Nolur beni yanlış anlama..

• sağol tesekkur ederim.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bizde öyle büyüdük kardeşim, hep onun bunun giymeyi bıraktığı, beğenmediği kıyafetleri giydik. Oynamaktan sıkılınmış ve çöpe atılmış eskimiş oyuncaklarla geçti çocukluğumuz. Takma bir şeyi kafana.

1|0
    0|0
  • Ne kadar karaktersiz arkadaşların var ya yemin ederim en sevmediğim insan tipi. Boşver sen aldırış etme insanları giydikleri ile sınıflandırmaz kimse.

0|0
    0|0
    • Ogün bize geldiğinde komşunun öğretmen kizi var o görmediklerini yollamış birkaç parça onları görünce yine toplamissin dedi 😢

• Samimî değilim komşunun kızı oturmaya geldi Ogün de birkaç parça birşeyler vermişti diğer komşu onları görünce öyle dedi iste 😞😞😞

• Boşver onun karaktersizliği o takma kafana

• Boşver görgüsüz ve kötü insanlar onlar
    Tok açın halinden anlamaz ya o işte :)
    Aldırma ve keyfimin kahyası mısın de :D

0|0
    0|0
  • Hayir degil.

0|0
    0|0
  • kız ne olacak allah gönlü zengin kullarını gönderiyo sana

1|0
    0|0
  • Kullan eğer bütçe sıkıntısı varsa

0|0
    0|0
    • olmasa neden kullanayım ki :(

• ne suç ne de ayıp yok öyle birşey gayette normal bir durum dünya herkese adil davranmıyor maalesef utanıp kafana takacağn hiçbişey yok onu diyen akıl özürlüsünüde cıkar arkadaşlığından on numara bir insansın

0|0
    0|0
  • ayıpda değil utanılacak bir durum da yok ortada. sadece bu yaşadığın hadiseler ileride başarılı olup senin durumunda olan insanlara yardım etmen için seni kamçılamalı...

0|0
    0|0
  • Dövseydin o salagı yarı onun ne bok olacagı bellimiymiş

0|0
    0|0
  • suçta değil ayıpta değil

0|0
    0|0
  • Utanilacak bisey yok. Endise etmeyin

0|0
    0|0
  • Giy rahat rahat sacmalama

0|0
    0|0
  • Kusura bakma da ne karaktersiz arkadaşların varmış.

0|0
    0|0
  • yok ben kullanırım

0|0
    0|0
  • yo arkadaşın eskı prezervatifini kullanıyom neresi ayıp :D

0|0
    0|0
  • O arkadaşlarının afadersin ama onlarin taa ya birisi verebilir giyebilirsinde bunda utanılacak bişey yokki veren kişi içine sicmiyoya

0|0
    0|0
    • Temizler ben yıkayıp utuluyorum zaten birkaç parça öyle çok. cok. degil küçülen filan

• Bacim yerine o. rospu gelicekti bu sitenin kelime duzeltmesi kadar saçma bisey yok

• Samimî değiliz ki nasıl böyle diyebildi bana 😞😞

Kızlar Ne Diyor 22

• Neden ayıp olsun ki?
    İmkanlar el vermiyorsa yırtığı, söküğü olmadığı sürece yıkayıp ütüleyip giyilebilir yani.
    Zamanında bende başkalarının kıyafetlerini çok giydim. Şimdi çok şükür durumumuz iyi. Her istediğimi alıp giyebiliyorum.
    Yani demem o ki bunda utanılacak bir şey yok.

0|0
    0|0
    • benim eski giymekten zevk aldıgımı sanıyo ama :(
      alısmıssın ondan giyiyosun dedi :(

• Sen boşver onu.

• Biliyor musun biz küçükken bilerek değiştirirdik bak ben sen oldum gibisinden hem biz paylaşmayı öğrenerek büyüdük bisikleti olmayan arkadaşımıza bir tur sen bir tur ben dedik :) şimdi ne ara ayıp hale geldi bişeyleri paylaşmak? Sen orjinal bir . çanta alsan sonra bunu 2 gün kullanıp o arkadaşına versen öyle bir alır ki havada karada dimi 😊 mesele orjinallikse sen orjinal bir insansın bunlarla kafanı yorma moralini de bozma ki melek annende üzülmesin 😘

0|0
    0|0
  • O arkadasına keske insan kostumu verebilsem. Utanma ne utanıcaksın. Vitrinde mankenin uzerinden alıp giyiyolar sende canlının uzerinden alip giyiyorsun. Hirsizlik yapmıyorsun. Utanıpta kendini kücukmus gibi gorme.

0|0
    0|0
    • Ne giyiyosun herkeste bir hastalık var bir rahatsızlık var çok rahatsın ayrıca ustunde gormuyolar mi dedi annemde duydu çok üzüldü yüzüme baktı😞

• Bak yardımı geri cevirirsen gururun için Allah'ta bunu gorur. Bidada sıkıntında yardım eden olmaz. Ablamla kıyafetlerimizi giyeriz simdiye kadar bir laf soyleyen olmadı. Kuzenlerime eski kıyafetlerimide yolluyorum onlardada sorun yok. Takma bu kadar 😊

• Çok üzüldüm ben hic öyle dusunmemistim

• arkadaşının durumunu bildiği halde böyle konuşması hoş olmamış

0|0
    0|0
    • Ustelik bana diyo heves ediyorsun kim istemez zevkine gore alıp giymeyi

• yo kullanılabilir

0|0
    0|0
  • Ne utanması ya şöyle aptal insanlarla arkadaşlık kurma karaktersiz sinirlendim

0|0
    0|0
  • takma kafayı

0|0
    0|0
  • Çok aşşalayıcı insanlardan nefret ediyorum bende onun bunun eskileriyle büyüdüm ayıp değıl çalmamışız bişey yapmamışız öyle diyen insanlardan uzak dur bence

0|0
    0|0
  • Asla sakın utanma hepimiz o tarz şeylerle büyüdük. Bu bir eksiklk değil asla. Hem söylemek zorunda değilsin başkalarına. Öenmli olan pis olmamak. Herkes sengin olamazki değil mi hiç üzülme sakın.

0|0
    0|0
  • Cok sacma ne utanmasi ya sana mi sorucam giyecegimi de nasil insanlar var inanamiyorum takma boyle insanlari.

0|0
    0|0
  • Utanılacak bir şey yok bunda o arkadaşın olacak dengesizin dediğini kafana takma

0|0
    0|0
  • Sen takma kafana o densizin dediklerini.
    Buna da şükür ki üstüne giyebilecek kıyafet bulabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Durumun el vermiyorsa, temiz ve düzenliyse bir sorun olmaz. O tür insanları hayatından çıkar, kimse kimseyi giydiği kıyafetlere göre sınıflandıramaz.

0|0
    0|0
    • durumumuz iyi degil o yuzden giymek zorundayım

• Tabi ki değil.

0|0
    0|0
  • Ayıp değil tabii ki. Takma kafana.

0|0
    0|0
  • boşver takma kafana ayıp bişey değil

0|0
    0|0
  • herkez gösteriş manyağı olmuş temizpak giyiyorsun çıplak gezmiyorsun onlara ne takma bu kadar.

0|0
    0|0
  • Niye ayıp olsun ya öyle şey mi olur boşver takma sen kafayı

0|0
    0|0
  • Uyanacak bisey yok ki bunda hepimiz başkalarının eskisini giymisizdir. Takma kafaya

0|0
    0|0
  • Sen o arkadaşına selam söyle
    Dünyadan ve insanlıktan haberi varsa sana yardım etsin bu konuda
    Sen hiç utanılacak bir şey yapmıyorsun merak etme

0|0
    0|0
    • sana ablamla bizimkilerden bakim biz cok temiziz giyersin dedi yıkıldım :(

• Hayvanlık etmiş mal arkadaşın

• keske daha uygun bir dille deseydi dün geceden beri aglıyorum :(

• Ay hiçte bile utanılacak birşey değil bir yerinde yırtık yoksa temizse ne farkı var.

0|0
    0|0
  • Üzülme melegım :) bende öyleydim bir zamanlar bir sürü kıyafetım vardı ama hep onun bunun verdiği öyle büyüdüm gayette normal geliyo bu bana şimdi ise okulumu bıtırıp meslege başladım en iyi markalardan gıyınıyorum. Bu utanç verecek bısey degıl.

0|0
    0|0
    • Bana topluyorsun birde hevesli hevesli giyiyosun iyi mide var dedi ama yıkayıp utuluyorum ben

• Okulunu bıtırmeye bak duyma onları meslegını elıne Alınca en ıyısını gıyersın

• dogru evet

Yükleniyor...