Kemal kılıçdaroğlu deyince aklınıza ne geliyor. Siyasetle alakasız bir soru sadece aklınıza geleni yazın?

Adam gözümde gözlüklü sincap gibi böyle şeker behlülh behlül bir tipi var. Takıldığı zamanlar yarılıyorum. Genelde saçma konuşsada arada hassittir dediğim mantıklı cümlelerde kurabiliyor. İlginç bir adam.

1|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 13

• Gözlükleri geliyor

1|1
    0|0
  • herşeye muhalefet ama fazla hdp safında uzak dursa belki deneyen olur onuda

not :akpli değilim kişisel görüş

0|1
    0|0
    • DOğrudur siyasetle alakalı değil soru ama bende doğru yalnış herşeye muhalefet olmasını çocukça buluyorum. Muhalif parti öyle yönetilmez.

• aslında mantıklı ve düzgünce konuşan biri sokak ağzıyla konuşan biri değil ama bizim millet sokak ağzıyla anladığı için kendini pek anlatabildiğini zannetmiyorum. Kendisinde tutarsızlıkta var

0|1
    0|0
  • Esnaf, memur tipli bir dede. İlk çıktığında kim bu memur emeklisi dedim.

0|1
    0|0
  • şaklaban

0|1
    0|0
  • İnsanları hep bir hayvanamı benzetirsin? Eğer öyle ise sen tür bir hayvansın kardeş? Yaratılanı severim, Yaradan'dan ötürü. Sevimli Arkadaşım

1|1
    0|0
    • Bütün insanlar ve hayvalar yaradılışta aynıdır. Allah sadece insana düşünebilme yeteneği vermiş onu yüceltmiştir. Gözümde kedinin sincabın bir farkı yok. Bana kedi diyorlar hoşuma gidiyor. :) Hayvan var benzetirsin ayı gibi hakaret olur hayvan var sincap kedi gibi eğlenirsin bu böyle hakaret olsun diye yazmadım tabii ki

• Yazdıklarımı bir daha oku ve senin benim soruma yaptığın ciddi yorumlara bak bend eona göre ciddi takınıyorum. Demogoloji yaparak ya da söylemlerimi manipule ederk istediğini sana vercek tip ben değilim. Bir ipte iki cambaz oynamaz o yüzden istersen sayfalar yaz bu son yorumum. Makara dedim çok saygın olduğunu söyleyemem en azından ağzını bozmadığın için sağol

• Sohbet Muhabbet işte Olur öyle ya aman Ağız bozmakta nedir. neSana be bana yakışır. Ama mutlaka sen bana ben sana bir şeyler katmışızdır. Saygı değer kardeşim

• Matematik uzmanı 🤔

0|1
    0|0
  • Yuruyen merdivende yasadigi kazada. Merdivenin alt katta calismasina bilerek neden olan o kameramanin amacini dinlemek isterdim :D

0|1
    0|0
  • güzel kardeşim

1|1
    0|0
  • Sabah ayri aksam ayri

0|1
    0|0
    • Töbe töbee :)

• Izle ve gor

• heee ben yalnış anlamışım fesatım ben yaaa :D Ben onu kralımız için söylüyordum ama :) Oda öyle ''tek dil dedim'' ertesi gün tek dil değil tek din dedim. Sonraki gün tek din mi öyle bir şey söylemedim tek dil dedim :D Kemalde aynı diyorsan öyledir pek takip etmem :)

• Erkek kılığına girmiş Karı görüyorum!

0|1
    0|0
  • Güzel kardeşim gibim puşt gibim birşey geliyor
    Abd uşağı emperyalist dog

0|1
    0|0
  • çok saf bir adam ve her sözü bir gaf. ondan lider falan olmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...