Ne yapayım içimdeki sıkıntı geçmiyor?

Arkadaşlar ben üniversite okuyorum ama bölümümden memnun olmadığından tekrar sınava giricem su an yurttayim ve tüm arkadaşlarım gitti odada tek kaldım mat lys sınavı var pazar günü sınavlara falan da tek gidicem nedense ustumde bir yalnızlık mutsuzluk var daha ders çalışmam gerekli finaller falan derken lys ye cok calisamadim sizce ne yapmalıyım arkadaşlar nasıl ustumdeki bu mutsuzluğu basaramiycam hissini atabilirim pdr istiyorum puanları da yuksek

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İki üniversite okumuş biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Ama gerçekten bir şeyler istiyorsan, içinde ukte olarak kalmaması için biraz çaba sarfetmen gerekir. Kendin artık bir bireysin, kendi kararlarınla bir şeyler yapmaya çalışmanın (bu hayatının dönüm noktası bana göre) mutluluğuna kavuşursun inşallah. Başarılar.

0|0
    0|0
    • Evet kesinlikle dönüm noktası bu her anlamda benim içinde ailem içinde ama sabretmek gerçekten zor mesela bugün pek bakamadim konulara ve vicdan azabı yaşıyorum belki de en büyük sıkıntı bu

• Sabret ve çaba göster demek bize kolay ama sana zor tabi anlıyorum. Düşünce olarak rahat olmaya çalış inşallah olur, sonuçta önceden bunu başarmış ve üniversite okuyan birisin. Sınavda da bunun rahatlığını çok net göreceksin emin ol.

• İnşallah tesekkur ederim rahatladim biraz daha bakalım hayırlısı insaalh herkes icin

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendini fazla stres yapmamaya çalış biliyorum zor ama şöyle bişey var stres yaprsn yapabilecegin soruyu bile yapamassin bu düşünceyle sınava girmeye çalış ve rahat olmaya çalış. Insallah istediğin yeri kazanirsin

0|0
    0|0
    • İnşallah tesekkur ederim gerçi çalışacak vakitte kalmadi ama yinede umudunu yitirmiycem

• Tamam teşekkürler yorum için

• Rica ederm 😊

• Bir sekilde gecer canini skma

0|0
    0|0
    • Daha eve gitmeme de çok var ya offf

• aa bende ama seneye :)

0|0
    0|0
  • Takmadan gir sinava

0|0
    0|0
  • Parmak değiştir

0|0
    0|0
    • O ne demek ya

• Mal mısın anlamadim ya git başka kategorilerde gezin bence bu da son olsun

• Şaka şaka kızma canını yirim :) takılıyom

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...