Kendinizi hayata sımsıkı bir şekilde nasıl tutturursunuz !!! ?

Çok merak ediyorum bazen öyle kötü şey gelir ki insanın başına buna rağmen hiç üzülmez ya da hiç belli etmez bilemiyorum...

Kendinizi nasıl iyi hissettirirsiniz!!!
O kadar olan şeylerden sonra kendinizı nasıl toparlayabilirsiniz. Bazı insanlar buna hiç dayanamaz bazıları ise hiç birşey olmamış gibi rahat bir şekilde hayatına devam eder..
Sizler kendinizi tekrardan bişey olmamış gibi nasıl hayata tutturursunuz?

Güncellemeler:
Evet kimse yok mu ks de bu kadar kisimiyiz :-)

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• bunun zamanla üstesinden geldim bir kere saçma sapan düşüncelere dalabiliyor insan daha sonrasında gururdan ödün vermeden hareket ederek ve kendi kendime telkin edip başka şeyler düşünmeye kalkarak hareket ettim birşeylerle uğraştım boş durmak bile o kötü şeyleri otomatikman harekete geçirebiliyor çok dikkat etmek gerek

-kalk elbise dolabını düzelt
    -ortalığı süpür
    -spor yap
    -koşu yap

bunlar kafa dağıtmak adına mükemmel adımlar ardından KABULLENMEK işte herşeyin anahtarı burada artık geçmişte aklın kalmıyor amannnn neysee nee e yaaa diyorsun kendin kendine ve işte hayatın orada değişiyor ŞİMDİ ye dönüyorsun istediklerini elde edebiliyorsun..

Bazılarıda Oboşluğu başka birilerini bularakta doldurabiliyor buda olabilr yanii mantıklıdır

benim hayata tutunma sebebim amaçlarımdır 1 kısmını yeni gerçekleştirdim devamınıda sonra gerçekleştireceğim kendime her zaman değer verdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sabır ve şükürle..

İnsan sabrettikçe kıymeti artar..
    Serçe kuşunun kabileyetlerinin ortaya çıkması için atmaca kuşunun ona musallat olması iktiza eder..

Aynen öyle de insanın kabiliyetlerinin ortaya çıkması için belalar, musibetler musallat olur.. Bunlara sabır ve tahammül gösterdikçe insanlık kabiliyetleri ortaya çıkar..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Hayatımız da sürekli bir şeylere katlanırken ve sabrederken buluruz kendimizi. Herşey değişebilir. hiçbirşeyin garantisi yok, gün gelir herşey değişir. olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Insan tüm ömrü boyunca düz bir çizgi üzerinde yürüyemez. bazen dışına taşırmak ve hatta yürürken tökezlemek de gerekir. Ama yine de nee et aldığı sürece kendini ve geleceğini düşünerek yaşamaya devam eder

2|0
    0|0
  • Tutturmam.

1|0
    0|0
  • İnsanın kafasındaki bazı şeyleri kendinden uzaklaştırması için başka bir şeye konsantre olması gerekir. Mesele profesyonel bir işi varsa ona daha fazla zaman harcar. Ya da müzikle ilgilenmek, toprakla ilgilenmek, akvaryumla ilgilenlek insanı meşgul eder ve kafanızı başka şeylere yönelttiğiniz için kotü şeylerden kendinizi daha kolay uzaklaştırırsınız. Ama polyannacılık oynamak gibi aptalca şeyler de yapmamak lazım.

1|0
    0|0
    • Haklısın beğendim görüşünü

• tutturamam

1|0
    0|0
  • Devam etmek zorundasın. hayat sadece tek bir şeye bağlı değil. Umursamamak en büyük ilaç. Hayatta daha güzel şeylerin olma inancı var. Güzel günler gelecek. Böyle işte

1|0
    0|0
  • Umursamam

1|0
    0|0
    • Nasıl ama ben beceremem mesela

• Bence umursamamak kişilik meselesi.
      İstesem de kafama bir şey takamıyorum. Zamanın da irademi, kişiliğimi güçlü oturtmuşum.
      Sen de umursamamak , hayata sıkı tutunmak istiyorsan önce kendini tanımalısın sonra inanmalısın gerekirse yardım almasılın ve hayatın tadını çıkarmalısın.

• İple ya da zincirle

1|0
    0|0
  • bant ile :D

1|0
    0|0
  • Kendi kiriklarini yine kendi supurup.. yureginin derinliklerine. Atan bir insan olunca yenhqmiyorsun hqyata...

1|0
    0|0
  • Kendine bir hedef belirler o yolda ilerlersin hiçbirşeyi düşünmeden yoksa bir ordan bir oraya savrulursun

1|0
    0|0
  • Çünkü her şey rağmen yaşamak zorundayım diyip yaşıyorum işte :)

1|0
    0|0
  • Sevdiklerimi düşünürüm

1|0
    0|0
  • Saglik ve para olsun yeter

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşadığı şeye bağlıdır bence bazen bir duvar olursun bazen en ufak bir su damlası görüp eriyen kar tanesi...

2|1
    0|0
  • umut la

1|0
    0|0
Yükleniyor...