En sevdiğiniz kişinin (arkadaş, sevgili) bazen rahatsız eden hoşunuza gitmeyen huyu var mı?

Seviyorum iyi hoş ta keşke böyle yapmasa dediğiniz davranış ve huyu?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• İllaki yani her insanın karşısındakine hoş gelmeyen bir huyu vardır.. Can çıkar huy çıkmaz.. Bu evlilikte bile böyledir çoğu zaman.. Çorabını çıkarıp ortaya atan bir erkek her zaman kadınlar tarafından şikayet konusudur.. Buna rağmen evlilik sürer.. Yani tolere edilecek huylar her zaman kalenderce karşılanmak sureti ile görmezlikten gelinebilir... Yalnız öküzlük derecesinde bir huy varsa o çekilmez hiç bir zaman.. Hele ki parayı her konuda ortaya atan kişi hiç çekilmez.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sinirlenince emirli konuşmasından hiç hoşlanmıyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• birisi var çok ısrarcı..
    hayırdan anlamıyor
    digeri var işi düşünce arıyor :))
    iki dostumdan özellikler işte
    ama ne yapacan dostlar işte

1|0
    0|0
  • Evet yüzüne de söylüyorum hatta

1|0
    0|0
  • Yok be birini sevdimmi her şeyiyle seversin. Ama sevmediğim bir hareketi varsa hiç çekinmem suratına suratına şlap şlap söylerim :D

1|0
    0|0
  • Evet söylüyorum ama. inadına yapıyor hala tırnaklarının kenarında parmak uçlarında çıkan deri ler var yaa onları dişleri ile soyuyor :(

1|0
    0|0
  • bana hitap ediyorsa oldugu gibi kabul ederim... zaten sevmediğim insanların herşeyi batar

1|0
    0|0
  • arkadaşım çok duygusal dövesim geliyor mk :D

1|0
    0|0
  • Paranin lafini yapmasi

1|0
    0|0
  • Olmaz olur mu

0|0
    0|0
  • En sevdiğim kişi yok?

0|0
    0|0
  • dikensiz gül olmaz 👍

0|0
    0|0
  • Önce olsun sonra düşünürüz bunları :(

0|0
    0|0
  • Tam bir kahpe cikti

0|0
    0|0
  • mutlaka vardır. ama sevginin tılsımı da budur ki onu gizler ve seni rahatsız etmez.

0|0
    0|0
  • çok tripli ya

1|0
    0|0
  • istemsiz mükemmeliyetçi birisi olarak en yakın arkadaşım falan yoktur fakat severim ama o olmazsa olmam dememde kimseye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...