Morale ihtiyacım var :(?

Bu sene okuluma uyum saglayamadım ve bu yüzden bütün derslerimden kaldım. Şu an bütünleme sınavları ve yaz okulunu bekliyorum. Ailemden uzaktaym ve onları da çok özledim. kendimi beceriksiz bir salak gibi hissediyorum. Ne yapayım ne iyi gelir?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• verebildiğin kadar dersini ver veremediğin seneye kalsınn takma kafana daha ilk senenmiş ne olacakk biran önce git ailenii gör tekrar gell sana iyi gelir hava değişikliği

1|0
    0|0
    • Senem uzadi daha ilk yılım

• Uzar çünkü seneye ders alamicam

• neden alamıyacaksınn onu anlamadımmm 40 krediye kadar hakkın varr

Erkekler Ne Diyor 11

• Gözünün gördüğünü gönlünün gördüğüne değişirsen EYVALLAH. Gönlünün gördüğünü gözünün gördüğüne değişirsen EYVAH EYVAH.

1|0
    0|0
  • Takma kafaya iyi gleir.

1|0
    0|0
  • Bence şu ana kadar olanları kafandan çıkartmalısın, ve önüne bakıp tekrardan plan çizmelisin kendine. Unutma iyi bir sağlığa sahipsen diğer kaybettiklerini ve daha fazlasını kazanman sadece zaman alır senden o kadar. Şimdi dertlenme ve mutlu olmaya bak.

1|0
    0|0
    • Kendime cok kızıyorum 😔 ve kendimden nefret ediyorum Şu an

• ben 5 yılda bitirdim üniyi. inan okulu bitirince dertlendiğin şeylerin ne kadar gereksiz olduğunu anlıyosun. ders al ve keyfine bak. ne güzel yaz gelmiş tadını çıkar ;)

• Battı balık yan gider. Çek git memlekete.

1|0
    0|0
  • Daha Önceki Derslerin Nasıldı?

1|0
    0|0
  • Moralini sakın düşürme

1|0
    0|0
  • Sakin ol öncelikle. Kendini toparlamaya bak lütfen. Kendine kızma olabilir böyle şeyler

1|0
    0|0
  • Sohbet muhabbet farkli insan ve mekanlar

1|0
    0|0
  • aynı durum bende de var. yapılması gereken sanırım sadece çalışmak diğer şeyleri kafandan çıkar.

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama işte 😔😔😔

• aynen işte bende biliyorum da sadece demesi kolay yapması değil ama çabalamak lazım

• bence senin sekse ihtiyacın var. gel rahatla

0|0
    0|0
  • ben üniyi bırakmıstım ilk aydan sonra yne kazandım keske baslamasaydım ikinci yılda sınıfta kaldım yine 3 yılım ziyan oldu

0|0
    0|0
    • Benim de farkli sayılmaz :(

• baska bir planın varsa onu yap benim bir girişimciliğim olsa kredi çekip iş kurarım hemen oku oku nereye adar ama yok bir projem işte.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...