Daha önce ajansa kayıt olan var mı?

Arkadaşlar internet üzerinden bir ajansa kaydoldum. Kabul edildim. Tamamen kayıt olabilmek için yüz tl gondermem gerekiyor. Sizce gondereyim mi? Bir iş çıkar mi mutlaka yoksa boşuna para mi göndermiş olurum

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Artık Türkan Şoray gibi keşfedilme dönemi bitti, bu işler üniversite diploması ve avukat sözleşmesi gerektiriyor. Üniversite derken de , güzel sanatlar , konservatuar , sinema tv mezunu olmak gerek.

Böyle 100 tl ye adam keşfeden yerler saadece para tuzağı. Ya da gidip çekim yaptırırsan boş iş , hele giysi değiştirme model olma meraklıları için aşırı risk çünki gizli kayıt riski her zaman var , ola ki bunu da sana karşı kullanabilirler.

Kapıda dilenciye 100 tl vermezsen bunlara o parayı niye kaptırasın?

0|0
    0|0
    • Bende beni beğendiler diye sevindim, vay sahtekarlar😄

• Herkesin içindeki o beğenilme artiz olma duygusunu paraya çeviren ajans sayısı sadece İstanbul'da 81 tane..

İyi de yok öyle bir hollywood bunlara her gün gelen 10 15 başvuruyu kaldırıp iş verecek. Bunlara başvuranlar da arkadaş gazına gelir genelde , ay çok güzelsin senden artiz manken olur vs vs , ama o işler ağır eğitim isteyen işler. Yani insanın kendisi yatırım yapmadan kimse o insana yatırım yapmaz.

Boş teneke işler anlayacağın...

En İyi Kız Görüşü

• Hayir parani alirlar bana teklif ajanstan reklam teklifi geldigi halde gitmedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...