Ks'nin kalitesi git gide düşmüyor mu sizce de?

Düşünme ve fikir yoksunu, ot gibi yaşayan, saçma sapan, gerici, saygısız, aşağılık kompleksli insanlar fazlalaştı gibi geliyor sitede. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
**

0|3
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• yapacak bir şey yok 2013lere göre sitenin seviyesi insan portföyü yerlerde ama hep öyle olmaz mı bir mekan meşhur olur gayet elit insanlar takılır sonra mekan ya da muhitin üni yayılır krolar seviyesilzer de "oraya çok karı takılıyormuş iş çıkıyormuş" gibi iğrenç zihniyetleriyle oralara gelip kalitesini düşürmezler mi? hep böyle olur sonra op ekan ya da böçlgeler avam olur başka yerler parlamaya başlar.

1|0
    0|0
    • Güzelim sitenin kalitesini düşürmek böyle birşey işte :/

• Bunun konuyla ilgisi ne acaba? Hayatın merkezenin burası olmadığını, reelde hayat olduğunu hatırlatacağınız en son insanlardan biriyim. Takıldığım tek sanal alem burası ve beni rahatsız eden şeyi dile getirme hakkım olduğunu düşünüyorum. Böyle birşeyi kafaya takacak kadar uçmadım henüz:)

• haa pardon tabiki dile getir ona asla lafım yok ama benim algım sanki üzülmüşsün gibi oldu ondan dolayı böyle konuştum aam burayı da tamamen sanal görmek de doğru değil buradan reeele taşıdığım çok özel birlikteliklerim oldu nereden tanıştığınd eğil kiminle tanıştığın önemli.

En İyi Kız Görüşü

• Çok fazla ergen var ya. Bugun karneyle ilgili bir soru gördüm. Sanki kızlarsoruyor değil de çocuk kulübü.

1|0
    0|0
    • @ÇocuklarSoruyor :D

• Aynen ya 😆 Bir tane de öyle site açsalar da rahatlasak. Ben ergenken 18 yaş sınırı olan sitelere üye olmuyordum. d Zaten bir gün sıkılacağım. Daha erken üye olsam daha çabuk sıkılırım 😊

• Yeni nesil çok fena ya :D

Erkekler Ne Diyor 23

• 3-4 yıl öncesine göre hem yaş ortalaması hem de kalite fazlaca düştü

1|0
    0|0
  • Ak troller buraya da gelmiş diyorsun

1|0
    0|0
  • artıyo kanks

1|0
    0|0
  • Fazlalaştı ne demek, çopunluk o dediklerin.

1|0
    0|0
  • Oruç soruları soranlar değeri kaliteyi düşürüyor

1|0
    0|0
  • yemin ediyorum öyle bir detay yazmış ki yağlarım eridi :D :D diline sağlık

1|0
    0|0
  • ilk üye olduğumda yazıyordum senin gibi düşündüğüm için uzun bir süre yazmadım..

1|0
    0|0
  • Kreşe döndü burası

1|0
    0|0
  • Ayni seyleri duusunuyoruz ama yapabikecegimiz bisey yok

1|0
    0|0
  • Aynen oyle fakeler troller xperciler sapiklar

1|0
    0|0
  • Bence hepsi umursamaz hepsinin amacı insanlara yardımcı olmak yerine alay etmek

1|0
    0|0
  • Sende onlara uyma s. et :D

1|0
    0|0
    • Bide böyle insanlarla aynı gökyüzünü paylaşıyoruz. aynı havayı soluyoruz :/

• Ama iyi insanlarda var iyi yönünden bakmak gerek :)

• Zaten öyleydi.

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Site ergenler soruyor oldu kalite mi kalır :D

1|0
    0|0
    • @çocuklarsoruyor
      @abazalarsoruyor
      @gericilersoruyor
      @otlarsoruyor
      @kızlarsoramıyor :D

• Düşmez olur mu

1|0
    0|0
  • ben geldim yukseltirim :)

1|0
    0|0
  • Paralı olsa keşke çoluk çocuk dolmasa.

1|0
    0|0
  • altına imzamı atıyorum.

1|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın sen ya?
    O soru öyle mi sorulur?
    İyi akşamlar Kemosabe bey nasılsınız..

0|0
    0|0
  • okullar kapandı ergenler doluscak

0|0
    0|0
  • Ateist, Beyinsiz, Özenti, Abaza ( her iki cins icin de gecerli), Aklı fikri bacak arasında, Kibirli, İşsiz insanlarda fazlalaştı. Bu siteden bir halt olmaz

0|0
    0|0
  • E 80 milyonun çoğu öyle, normal bir durum bence...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...