Eşim bana açık saçık elbiseler giydiriyor?

Eşimle evleneli 1 yıl oldu. Ben muhafazakar bir ailede büyüdüm eşim de öyle ama memleketten uzakta yaşıyoruz eşim bana değişik açık saçık iç çamaşırları mini etekler, elbiseler askili bluzlar falan alıyor zorla giydiriyor giymezsen gelmem eve falan diyor disariya cikartiyor beni boyle gezdiriyor ben bakimli birisiyim ama acik seyler giymeye pek alisik degilim ne yapicam? Severek evlendik ama bu yonunu hic bilmiyodum.

0|0
21|53

En İyi Erkek Görüşü

• disardada giydiriyorsa adam gvt gibi biraz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• seni istemediğin rahatsız olduğun bir kıyafetle gezdiremez hadi evde giyersin kocan için tamamda al bu benim karım bak taş gibi gör gör elalemin gözüne sokar gibi senin hoşuna gitmiyorsa giyme bakımlı olmaya devam et erkekler yanında güzel kadın ister ama bunu istedini giyerekde yapabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• giyme sende
    zorlamı giydiriyor sanki
    al karşına ciddi bir konuşma yap

0|0
    0|0
  • Evde giymeni ister hadi anlarım da dışarıda giymeye zorlamak hiç hoş değil. Güzel bir dille onu uyarmalısın bence ablacım.

1|0
    0|0
  • sadece evde giymeni istese sorun yok ama seni istemediğin şekild dışarı çıkarmaya çalışması hoş değil

0|0
    0|0
  • eşini paylaşmayı seven insanlar varmış başkasının bakmasından haz duyan falan belki onlardandır bir sorsana açık açık ne diyecekk sana

0|0
    0|0
  • sacmalamıs ıce yakında senı pazarlamayada kallkar mazallah bı an once bır cozum bul ben evde erkegıme suslenmek soyunmak ısterım dısarı degıl dıye sert cıkmalısın tamam canım

0|0
    0|0
  • Evde yalniz olsa uygun ama disari dedin o olmaz

0|0
    0|0
  • Hep böyle olur zaten memleketlerinden cıkınca bir anda coşuyorlar.

0|0
    0|0
  • çok saçmaaa

0|0
    0|0
  • Swing kafası var sanırım😕 Herşeye boyun eğme bence.. Yaşamını değiştirmesi saçma..

0|0
    0|0
  • demekkı erkeklerın sana bakması adamın hosuna gıdıyor

0|0
    0|0
  • istemiyorsan giyme , saçma sapan dışarıya eş beğendirme iç geçirtme gibi ilginç bir akım var ondan mı acaba , böyle son derece mantıksız düşünceler ile yapılan birşey. Neden son karar senin değil giyme dışarda sadece eşine giy

0|0
    0|0
  • eşin sweni zorluyosa sorunları var nefsi
    İşittiğime göre kadınlarınız çarşı ve pazarlarda erkekler arasında gezip dolaşıyorlar. Sizde kıskançlık duygusu yok mu? Şunu bilin ki kıskanmayan kimsede hayır yoktur." hz ali

0|0
    0|0
  • haha ciddi misin? zorla nasıl oluyor ki? sende sert çık

0|0
    0|0
  • ayrıl canım mıdır nedir

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum birdaha sakın böyle bişey yapmasına izin verme ısrar ederse ailenle konuş bu iş eş değiştirme karısını pazarlamaya kadar gidiyo kocan güzel kardeşim olabilir

0|0
    0|0
  • Böyle bir talep de bulunamaz senden. Söyle adam olsun. Buna hakkı yok istemiyorsan kocan die. Allah arana girmeye hakkı yok !

0|0
    0|0
  • Bende esin gibiyim ama bunu evlenmedennonce sana soylemeliydi

0|0
    0|0
  • Senin kocanın beyni yok...

0|0
    0|0
  • Bunun tek nedeni esinin inancli biri olmadigi icin inanan biri olsa bunu yaptirmaz nicin yaptirmadiginida bilir

0|0
    0|0
  • Onun ben burdan a.. q nasil bir erkek o

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • eşin swinger olmuş haberin yok :)

0|0
    0|0
  • seviyorsan katlan veya rahatsız olduğunu söyle

0|0
    0|0
  • Teşhir fantezisi olabilir kocanın ya da bir çesit mahalle baskısı yapılıyor da olabilir kocana...

0|0
    0|0
  • Adam fantezi yapıyor demek ki😉

0|0
    0|0
  • illa siktiricek seni. arkadaşım.

0|0
    0|0
  • yalanın batsın bir erkek asla ama asla bunu demezzzzzzzzzzzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • manyakmı bu

0|0
    0|0
  • Seni sexy görmek iice arzulamak istiyor.

0|0
    0|0
  • çok garip özelden yazsana

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 20

• Kocan güzel kardeşim herhalde. Böyle koca mı olur lan? Hadi evde giydirir anlarım da, nasıl sokakta da giy diyor?

0|0
    0|0
  • He he he tabi tabi tabi

0|1
    0|0
  • Ooo mevzu değişik biraz. Bu şekilde yürümez gibi duruyo. Ama seviyorum diyosun bir yandanda. Valla yerinde olmak istemezdim baya çaresiz bir durum. dışarda açık giyinmeni isteme sebebi ne acaba

0|0
    0|0
    • Ben sormadim ama bir keresinde "giy bak ne guzel yakisiyo sana, neden sakliyosum kendini" demisti bende alisik degilim deyince kuser giderim gelmem bidaha falan dedi anlamadim

• İs hayatindaki etrafındaki insanlardan utanıyo olabilir belkide

• Niye yürümesin yahu Allah Allah hemen bitirin evliliği.. Hemen karıştırın kızın kafasını

• giy ne olcak kocan sonuçta

0|1
    0|0
  • Ayrıl bence

1|0
    0|0
  • Çok ilginç. Teşhir etmek hoşuna gidiyor demek ki.

1|0
    0|0
    • Cevaplamicam zaten de bana terslik yapma. Şımarıklığı sevmem.

• @Adam-Gibi-- Terslik mi? Özell

• Acik dediğin seyler sana gore mi acik yoksa asiriya mi kaciyor?

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim erkeler açık seçik şeyleri yasaklar o seni dışarı çıkaryor. Açık saçık giydirse ama sadece erkeğine özel tamam dicem. Allah yardımcın olsun. Ama şöyle yap giyinme bu yüzden eve gelmiceksen gelme de bence

0|0
    0|0
  • Adama bak kıskançlık duyguları alınmış sanki

0|0
    0|0
  • dur bakalım daha neler duyacaz

0|0
    0|0
  • Sapmış

0|0
    0|0
  • Aşın fazla geniş demek ki. :)

0|0
    0|0
  • Hoşlanmadıgın ve yanlış olan şeyleri yapmak zorunda değilsin tavrını koy.

0|0
    0|0
  • Acik giyinmeni degil de bakimli olmanı istiyodur belki

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler yanında güzel kadın taşımaktan hoşlanır yani eğer bu kıyafetler aşırı tahrişe kaçmıyorsa sıkıntı yok. ama aşırıysa farklı fantazileri olabilir

0|0
    0|0
  • İsterse kussun gelmesin taviz verme taviz tavizi doğurur benden söylemesi

0|0
    0|0
  • Seni kendinden sogutmaya calisiyo olabilir cocuk olmadan ayril bu adamdan

0|0
    0|0
  • Insan sevdiğine değer veririm herkes görsün istemez. Zorla giydiriyor diye bir şey olamaz giyinmeyecegini söyle yanacak olan sensin o değil bir de muhafazakâr ailede yetistim diyorsun kendinle çelişiyorsun

0|0
    0|0
  • Memleket gizli sapık dolu

0|0
    0|0
  • Evde kendin zaten giymelisin ama dışarda kabul etme seni sergiliyor mu millete

0|0
    0|0
Yükleniyor...