Eşimden hoslandıgını hissetiğim kadının biri... nasıl baş edebilirim?

eşimle yeni evliyiz ve eşim bir dernekte görevli baskan... kadını erkeği eşimi çok övüolar hatta evli demeden begenenler bile var.. ve ben o dernege gidip en sonunda kendimi gösterdim yalnız yası ufak evli kadının biri en son dernekten çıkarken kadınlar bölümünün kapısını kapıo ve görüorum baya oylanarak haraket edio.. eşim de herkes çıktıgında mecbr yukarı çıkıp camları kapatıyor... ve eşimle mecbur yukarıda karsılasıolar.. bu durum beni çok rahatsız edio.. kadın sanki eşimin yukarı çıkmasını istidigi için bazı camları kapatmıo.. bundan sonra yukarı camları ben kaptcam deyip eşime kızdım.. kadının içinde eşime karsı bir duygu oldnu kesin düşünüorum baskan eşi dururken geri drması gerekio bence kadın... siz ne düşünüosunuz bu konuda

0|0
1311

En İyi Erkek Görüşü

• Çok mu kıskançsın bence bu sana ileride zarar verir düşünceler beynini yer bitirir birde evliliğinde sorunlar yaşarsın unutma.

0|0
    0|0
    • kadın kız meselesi açıldıgında evet çok sorunlar çıkıo eşim çıldırıo.. lakin kadın dediğim kız 19 yasında fıngrdak bişey eşim yukarı çıkacağını bile kadınlarla çıkmayp en son çıkması normal mi güya orda bir kapıyı kitlio.. siz gidin ben hallederim burayı desem uygun olur mu acaba

• @gecekuşukedicik Çok ama çok teşekkür ederim bu düşünce ve paylaşımından dolayı

En İyi Kız Görüşü

• Benim eşimde bir kurumda çalışıyor, önemli bir pozisyonda şu an, çalışanların çoğu bayan kendi özel sekreteri falanda var. Bir kaç devamlı mesaj atıyor herşeyi soruyorlar falan. Bir tanesi de önceleri bey diyordu şimdi baya bir laubali konuşmaya başladı bende sinir oldum. Bu arada telefonunu hiç karıştırmamıştım ama bazen mesaj gelince eşim bana bakarmısın diyor bende bakıyorum o ara onun yazdıkları dikkatımı çekti sonradan okudum meraktan. Bende o kadından şüpheleniyorum ama eşime hiç bir şey söylemedim. Kadının ilgisi varsa bile eşim eminim farketmemiştir, şimdi ben kıskançlık yapsam onunla konuşma desem bu sefer ilgisini farkedecek aklında bir şey olmasa bile gelecek.

Bence sende fazla kıskançlık yapma, yapsan bile belli etme. Eşine daha fazla ilgi göster ve güvenmeye devam et.

0|0
    0|0
    • ya işte bende yani evliyim bunları yasaya yasaya öğrenecekmişim demmekki.. eşime o kadından bahsettiğime çook pişman odum simdi daha çook ilgisini çekecek

• Bence sen kocanın gönlünü al sana güveniyorum de ve bu olayı unutturmaya çalış. Sen ona huzur verirsen onun gözü dışarıya kaymaz rahat ol.

• 2 ay boynca güvendiğimi belli ettikten sonra eşim daha huzurlu daha baglanmaya baslamıstı bana.. bazı şeyleri görüp sinir olunca dayanamıorm.. en iyisi bundan sonra sakin kalmak

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• sende kocanı kendine tekrar tekrar aşık edeceksin

0|0
    0|0
  • Saçlarını yol.

0|0
    0|0
  • İçindeki o panter emel i ortaya çıkarman lazım.

0|0
    0|0
  • Ağzına kürekle vur

0|0
    0|0
  • Saçını başını yol

0|0
    0|0
  • bir tanisam? Bence cok abartma

0|0
    0|0
  • enişteyi tenhada kıstıracak haberin olsun :P :P

0|0
    0|0
  • Abarttigini dusunuyrm. Adamin ustunde baski kurma sakin yoksa zaten yol acmis olursun

0|0
    0|0
    • huyum kurusun aceleciyim o konularda içimde tutamıorum ben sıktıkca benle kavga etti.. ama o kadının sucu eşime bagırmamam gerekiodu
      baskı kurdukca daha mı çok meyillenir kadına

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Esine oyle deme. sen baskin olursan daha cok yorulursun. Ilgiyi kendine cekmeye calis belli etme

0|0
    0|0
    • o kadar haklısın ki ama sinirlenince tutmıorum kendimi.. dün eşim o kadar çıldırdıki bir kadın yüüznden bni itham ediosun dedi onunda gözü dönüo sinirlenince.. ama o kadının çirkinliği yaptıgı

• Biraz bekle bakalim. orali olma suphelerin yerine oturursa haddini bildirir postalarsin

• yok eşimin yapacaklarını ben yapcam öyle söledim... kadının ne yptıgı beni ilgilendirmio.. gözü fıldır fıldır resmen.. kendisini begenmiş biri.. mülaym biri olsa neyse ama insan az çok kişiliğini tahmin edio

• Zor bir durum ya bir de evliliğin ilk zamanları. Özellikle yapıyo gibi senin anlattığına göre. Ne yapman gerektiğini bilemiyorum :( kadınla mı konuşsan?

0|0
    0|0
    • kadına belli etmemeye çalıscam eşime söledim bu kadının derdi baska bundan sonra sakın yukarı çıkmıcaksın ben kapatırım ne kapatılacaksa dedim.. .. kadına belli edersm daha fazla hırs yapar

• Evet hırs yapabilir. O kadın kim ki?

• derneğe kuran öğrenmeye gelen sıradan kzın biri kendisini ora ile ilgilenen bişey sanan biri

• Belli etme fazla eşine sıkma erkekler sıkılmaya gelmez korktuğun olur. SEN DAHA ÇOK İLGİLEN EŞİNLE KENDİNDEN KOPARMA

0|0
    0|0
  • Allah başa vermesin kocanino dernekten çıkabilme gibi bir ihtimali varsa ciksin

0|0
    0|0
  • Kimsenin günahını alma

0|0
    0|0
  • Git ve uyar eğer laftan anlamazsa patlat ağzının ortasina kahpenin

0|0
    0|0
  • Fazla mi kıskançsin

0|0
    0|0
    • ben dururken yabancı bir kızın eşimle bişeyler içn karsılasması beni rahatsz edio.. siz olsanız siz gidin ben hallederim demezmisiniz o kadına

• Ben de aşırı kiskancim zaten. Cok fena olay cikaririm

• öyle olmuo işte ilişki de aşkda bitio kıskançlıgı belli edince

• Kadini kistir bir yerde saglamca uyar

0|0
    0|0
  • Eşine güveniyorsan ne önemi var?

0|0
    0|0
  • Senin takıntın olmasın bir pencereden sebep. kimisi iş yapmayı sevmez yapan var hazır der uğraşmaz. bir pencereden Bukadar şey çıkardığına şaşırdım. kadın açık açık lafını atsa vs anlarım

0|0
    0|0
  • Haklisin yilisik kadina bak sen.

0|0
    0|0
  • eşinle kadın hademelik mi yapıyo anlamadmki

0|0
    0|0
    • haha hayr :) eşim imam.. kadında öyle bayan hocada kuran ögrenmeye gelen kadınlardan biri..

• zaten bından sonra kadınların bölümüne çıkmasına izin vermicem.. onun yapacagını yapı kadının yanında askım kapattım geliorum dicem

• hahaha :DD olaylara bak ya :DD

Yükleniyor...