Kankam bazen bana soguk davraniyor sizce bende ona soguk davranmalimiyim?

Kankamla biz ikimiz cok iyi anlasiriz onun bir suru sirlarini biliyorum o da benimkini ama diger arkadaslarimiz geldiginde ve ya onlarla gezdigimizde bana soguk davraniyo normalde bizim arkadas grubumuzda herkesin bir kankasi olur onunla gezer ikili olarak benim kankam onlarin yarinda beni birakip onlarla geziyo sinir oluyorum bide herzaman yapiyo ben yokmusum gibi davraniyorlar ben kankam gibi cana yakin degilim soguk birisiyim o kadarda degil yani pek eglenceli biri dwgilim onlar konusur ben dinlerim ama kankamla ikimiz olunca cok eglenceli biri oluyorum neyse kisacasi kankam arkadaslarimin yaninda beni onemsemiyo bir yere gitsem haberi olmuycak acaba onlardami sorun var yoksa bendemi bu arada arkadaslarim ve kankam tarafindan sevilen biriyim

0|1
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bence cekınıyo canım kankan sana yanık ve ortamda bellı olmasın dıye senden uzak durmaya calısıyo ama kımse yoksan ver atese ocaklar yansın :D

0|0
    0|0
    • Kankam kız erkek degil

• vıy :D ozman hatlat karıstı ortamda bırılerı var ozaman senı cekemeyen ya da sen onunla ıyı olunca farklı bısıler canım

• davran gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...