22 yaşinda genç bi̇ri̇si̇ni̇z. üni̇versi̇te öğrenci̇si̇si̇ni̇z ve ai̇leni̇z bi̇ldi̇ği̇ni̇z ki̇şi̇lerde şüpheleni̇yorsunuz?

Herkese Merhaba , Ben Şoktayım ve gerçekten psikolojim çok bozuldu kafayı yemek üzereyim.
1 hafta önce ailem bildiğim kişiler tarafından şok olarak öğrendim. Öz anne ve babamın ben 3 yaşındayken vefat ettikleri ve benim üvey evlat olduğum söylendi. Kafayı yemek üzereyim çıkmaza girdim kendimi düşünürken buluyorum. Darlanıyorum. İçim sıkılıyor.
Şimdilik Özel bir öğrenci yurdunda kalıyorum. Ne yapcağım ben nolur fikir verin.

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• ya arkadaşım bak bunlar hassas konular öncelikle bir aynanın karşısına geç ve kendine sor. Ben kimim diye. Sonra bir daha sor ben nerdeyim diye..

Cevaplar gelmeye başlayınca sen işi kendi kendine çözeceksin.
    Bak 22 yaşındasın ve üniversitedesin. İnşallah istediğin bir bölüm okuyosundur.

Şu ana kadar yaşadağın insanlar gerçek ailen olsa ne olacak olmasa ne olacak ben sana anlatayım.

Gerçek ailen olmayabilirler ama sana kötü davranıp, hor gördüler mi?
    Gerçek ailen olmayabilirler ama senin izzeti namusuna yan gözle baktılar mı?

Benim anladığım kadarıyla büyütmüşler okutmuşlar hatta özel bir yurda koymuşlar. Bak bide eğer gerçese gerçek annen baban vefat etmiş. Allah rahmet eylesin ama çok özürdilerim şu anda sana bakan insanlar olmasa çoktan çocuk esirgeme kurumuna verilmiştin ve bir çorap mendile sevinir durumda olmuştun ya da net konuşacam bacım olmuştun..

Ne anneler ne babalar var ah kardeşim ah

Hayat o kadar kısa ki bu kadar fazla detaya girip düşünmeye çalışırsan ne zavk alırsın ne de yaşam sevincin kalır yanında olanlara sımsıkı sarıl ve onları kaybetme kardeşim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yapabılıcegın bısey yok ölmüşler cunku kabullenmen gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ne yapabilirsin ki? ne yapılmalı yani?
    Bence yetimliği, öksüzlüğü his ettirmeyip bu yaşa kadar seni büyüttükleri için minnet duymalı ve saygıda kusur etmemelisin.

0|0
    0|0
  • Seni bu yaşa getirmişler herşeyinle ilgilenmişler kafayı yıyecek ne var?

Ana babalık sadece dünyaya getirmeyle mi oluyor? Normal hayatına devam et işte.

0|0
    0|0
  • Sana değer veriyorlarsa ve senin geleceğin için çabalıyorlarsa onlar artık senin gerçek ailendir bu tür düşüncelere kapılıp psikolojini yorma.

0|0
    0|0
  • Seni bu yaşa getiren bir ailen var. Neden kafayı yiyeceksin anlamadım ki? Hani az daha erken söylemeleri konusunda kızabilirsin ama sana bakan bu yaşa getirenler de senin en az biyolojik ailen kadar ailendir.

0|0
    0|0
  • aile seni doğuran değil yetiştiren, yanında olanlara denir.

Eğer öyle bir şey varsa, biyolojik anne ve babana Allah rahmet eylesin ama kendine bu şekilde davranırsan seni büyütüp bakan insanlara "ailene" haksızlık etmiş olursun.

0|0
    0|0
  • hayatın içinde olan şeyler bunlar. vefat etmişler Allah rahmet eylesin, anne baba olarak yeni ailen olmuşlar.. hissetmediğine göre de iyi bakmişlar..

0|0
    0|0
  • Gercegin pesinden gideceksin, hayat bu

0|0
    0|0
  • Yerinde olsan hemen eve gider uvey babama verir bu sayede yalanci uvey annemden intikam almis olmakla kalmam u babamla u annemin arasinin bu sekilde bozulmasina sebep olur va u babama da yalaninin hesabini sormus olurdum

0|0
    0|0
  • Sonuçta bu yaşa kadar seni büyütmusler saygı göster seni seviyolarki söylediler ilerde öğrenmen daha kötü olurdu

0|0
    0|0
  • ne fark eder anne baban vefat etmiş onlar artık ailen olmuş bunu takma kafana bol bol dua et ölen ailene

0|0
    0|0
  • fark etmez şu anki ailen senin öz ailendir

0|0
    0|0
  • gerçekse bunu öğrenmek gerçekten zor ama ailenle aran iyiyse seni gerçek evlattan ayırt etmemişlerse hayatına olduğu gibi devam et. gerçek ailene de bol bol dua et..

0|0
    0|0
  • Bir psikoloğa git.

0|0
    0|0
  • Kim söyledi

0|0
    0|0
  • Hayat dewam ediyo bunu öğrenmen neyi değiştrrki 😉

0|0
    0|0
  • Bunu ogrenmeden once onlar seni sende onlari seviyor muydun

0|0
    0|0
  • boşver anansı babsı hiç olmayanlar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir şok etkisi yaratması çok normal ama şöyle düşün aile dediğin anne dediğin seni karnında değil kalbinde büyütendir. neler hissediyosan onlarla açık açık konuş. birlikte düşüncelerinizi anlatın en azından içindekileri atıp rahatlayabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...