Antalya, Marmaris, İzmir tatil için en güzel yer neresi ne taraflara gitsek?

Eşimle bir iki hafta kafa dinleyelim diyoruz Kararsız kaldık var mı güzel yerler?

Güncellemeler:
Var mı başka fikri olan?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• ablacım ölüdenizi tavsiye ederim eğer olmazsa belek oda olmadı kıbrıs yardımcı olabilirim tatil konusunda size www.touristica.com a girerseniz tatil paketlerini görebilirsiniz ;)

1|0
    0|0
    • Yazdığın Link açmıyo sorun mu var acaba

• rica ederim abla eğer istersen ordan seç beğen istanbul'da oturuyorsan tatil alırız sana ben acentada çalışıyorum

• Teşekkürler eşimle paylaşırım ortak bir sonuca varabilirsek dönüş yapabiliriz 😊

En İyi Kız Görüşü

• Diğer ikisine gitmediğim için tercihim Antalya tarafları

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Antalya da doğasıyla güzel olduğu kadar tarihsel mirası ile eski likya ve Yunan şehirleri ile kültür turizminin de yapılabileceği bir şehirdir. Aziz'in nicola'nın ya da bilinen ismiyle Noel Baba'nın yaşadığı şehir Antalya'dadir (Demre) dünyanın ilk demokratik meclis Patara'dadır (kaş) İskender'in fethedemedigi iki şehirden birisi olan Termesos antik sehri antalya'dadir en eski mağara yerleşkelerinden olan Karain Mağarası Antalya'dadir Arkeoloji Müzesi İzmir arkeoloji Müzesi'nden daha zengindir şehir planlamacılığı açısından üst düzey olmasa da estetizm açısından Türkiye'deki şehirlerin çoğundan iyidir özellikle son yıllarda çok gelişti. Ayrıca iklimi de yaz turizmine çok uygun bazı aylardan yaz turizminide kış turizmini birlikte yapabiliyorsunuz. İzmir'e gideceksiniz merkezde tavsiye edebileceğin bazı yerler var Konak meydanı Karşıyaka Bostanlı Kordonboyu Kıbrıs Şehitliği tarihi asansör Kemeralte Efes'e gitmenizi ilçelerden de Efes'e gitmenizi öneririm harika bir antik şehir Meryem Ana evi de taksiyle yarım saatlik mesafede bulunur biraz bakımlıdır. ama ben öncelikle Antalya'yı tavsiye ederim Antalya'dan sonra �zmir Aydın Muğla gelir.

0|0
    0|0
  • Her 3 şehirde de tatil yaptım eğer diğerlerine göre daha sessiz bir yer diyorsanız kesinlikle didim. Sıralama yapacak olursak
    -Didim
    -Antalya
    -Marmaris.

1|0
    0|0
  • kesinlikle marmaris. ama ben sana manisa yı tavsiye ederim. izmir-özdere de güzeldir

1|0
    0|0
  • Marmariste yaşıyan biri olarak diyorum buraya gelmeyin. Herşeye avrupa fiyatı ödeyip orta doğu kalitesi alırsınız. Ben Fethiye yi öneririm

1|0
    0|0
  • Hiçbiri. Fethiye bence.

1|0
    0|0
  • geçen hafta antalya ve fethideydim ama bidaha gitmem marmarisi tek geçerim

1|0
    0|0
  • Marmaris, Akyaka, İztuzu plajları, tekne turu alın koylarda denize girin. Çok güzel yerler tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Antalya adrasan derim baskada birsey demem..

1|0
    0|0
  • marmarısı tecıh edın bence

1|0
    0|0
  • Antalya' nın pek bilinmeyen yerleri var oralar daha sakin ve daha kaliteli

1|0
    0|0
  • muğlaya bizim otele gelin :)

1|0
    0|0
  • Sakin bir yer arıyorsanız Marmaris te selimiye köyünü tavsiye ediyorum, hem eglenelim kopalim gezelim diyorsanız ilk başta Bodrum, Antalya, Marmaris.

0|0
    0|0
  • Marmaris oradan İzmir yapın tamamdır

0|0
    0|0
  • Antalya.

0|0
    0|0
  • Gel benim otele izmire

0|0
    0|0
  • Alanyaya gelin

0|0
    0|0
  • Belek'e git.
    Diğer yerler abaza kaynıyor

0|0
    0|0
  • Fethiye

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• İzmir Paloma. Sultan ya da Palash vardı ikisinden biri. İzmir Paloma yaz internete bak. Kaydıraklı olana gittim ben sanırım Sultan idi. Çok güzel bayıldım

1|0
    0|0
  • Antalya bence 😃

1|0
    0|0
Yükleniyor...