Vatan sever Kürt'ler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kurban olurum böyle kürde.

Dünyada aynı harfle yazılan başka iki kardeş ırk yoktur.
Vatan sever Kürt'ler hakkında ne düşünüyorsunuz?

6|3
12|14

En İyi Kız Görüşü

• severim öyleleri var ama az var vatanı milletini seveni daha çok severim bazıları türklerden bile daha çok sevip daha iyi şeyler yapmaya calısıyor bir türk ten daha çok sevip koruyup gözetiyorlar ama dediğim gibi az malesef

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı ırkçı şahısların şehit olanların hepsinin Türk oğlu Türk sanıyor. Halbuki ailesi kürt. Adam oğlunu vatan için feda ediyor.
    Geçen yine böyle biri ile tartıştık. Herif askerliği bedelli yapmış, utanmadan ''tüm Kürtler teröristtir, öldürülmeli'' diyor. Allah akıl fikir versin bu şahıslara...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Vatansever Kürtler canımızı yesinler, ama maalesef böyleleri çok az. Bütün Müslümanlar, vatan severler kardeşiz, var mı itirazı olan?

1|2
    0|0
  • Vatanseverleri severim.

0|1
    0|0
  • Vatan bayrak ve Din insnaları yönetmek için kullanılar Akıl oyunlarıdır.

0|2
    0|0
  • Aslında öyle güzel ve güçlü bir ülkesiniz ki bunu kullanmıyorsunuz birisi çıkıp ben oyum buyum oyle boyle oldu diyerek kandiriyorlar sizi kendi aranizda kavga etmekten ülkenizi kendinizi yok ediyorsunuz

0|3
    0|0
  • Kendini Türk hisseden Türkiye bayrağının altında yaşayıp o ülke için canını veren hiç kimseyi ayırt etmem.

0|1
    0|0
  • Öyle kürde can kurban ya

0|1
    0|0
  • Kürt arkadaşım da çok, Alevi de, ateist de.. yeterki ortak kaygımız vatan olsun👊

0|1
    0|0
  • Ne mutlu TÜRKÜM diyene! Türküm diyen herkes Türk'tur irkmis mirkmis laftir.

0|1
    0|0
  • Helal olsun abi her kurt kotu diye bir sey yok zaten ama geneli bolücü

0|1
    0|0
  • Kürt sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Valla hic vatansever Kürt tanımadım görmedim

0|1
    0|0
    • Benim bir Kürt arkadaşım var ben bu bayrağa kurban olurum diyor.

• Tabi. o da icten ice kuruyordur kürdistan hayali

Erkekler Ne Diyor 13

• kimseye kurban olmaya falan gerek yok normali bu babam arnavut annem bosnak bize kımse kurban olmuyor olmasına da gerek yok bizden hain cıkmaz.. kürtleri de abartmayın.

0|2
    0|0
  • Hepimiz kardeşiz, tek sıkıntı arayı bozmaya çalışan dış etkenler.

0|1
    0|0
  • İki dostumda öyle vallahi severim çok kendilerini düşmeme izin vermeden tutarlar sağolsunlar.

0|1
    0|0
  • öyle kürt cok az var

1|2
    0|0
  • Kürtler bizim kardeşimizde bu vatanda dedelerimiz hep birlikle savaştı fakat bugün o güzel insanları kötüleyerek bizi bölmeye çalısıyorlar ne yazıkki bir çok insan bunu farkedemeyecek kadar ahmak. Evet kürtlerin içinde terorist olanlarıda var ama bu diğerlerini de bu kefede yargılamamızı gerektirmez.

0|1
    0|0
  • Benim kuzenlerimin hemen hemen hepsi vatana ulkeye hizmet ediyo hepside kökünden kürt. 1 polis 2 savci 1 hakim 1 avukat 3 doktor 2 öğretmen var allaha şükür kürdüz ama hain değiliz.

0|1
    0|0
    • Halal hewal.

• Suriye kürt leri allahsiz pkklilar hep milletimizi kotuleyip ayrim yaptirmaya calisiyolar insallah kurtulcaz hepsinden. hain sılhadin

• Var evet yok denecek kadar az böyle düşünceye sahip insanlar çoğalsaydı kendi kendimizi bitirmezdik daha da yükselirdik dış devletlere nazaran

0|1
    0|0
  • türkiyeyi seveni seviyim..

0|1
    0|0
  • vatanseveri az

0|1
    0|0
  • Asıllarına indiğimizde kürt olmadıklarının anlaşılacağına inanıyorum

0|1
    0|0
  • sorun kürtlerle değil ermenilerle

0|1
    0|0
  • Her toplulukta iyi de kötü de vardır ayrışmak sadece birilerinin ekmeğine yağ sürer

0|1
    0|0
  • türk kürt kardeştir, aralarını bozmaya çalışan kalleştir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...